Tęcza JBB rozbiła Żbika. Zobacz zdjęcia i wideo

Marek Cichy strzelił już 31 bramek dla Tęczy JBB Łyse w obecnym sezonie.
Marek Cichy strzelił już 31 bramek dla Tęczy JBB Łyse w obecnym sezonie. Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze Tęczy JBB Łyse odnieśli kolejne zwycięstwo w rozgrywkach ligi okręgowej. Tym razem w starciu 23. kolejki na stadionie przy ulicy Topolowej pokonali Żbika Nasielsk 6:2.

Pierwszą bramkę w niedzielnym starciu nieoczekiwanie zdobyli goście za sprawą Rafała Załogi w 21. minucie gry. Wyrównał niezawodny Marek Cichy, który zapisał już setną bramkę na koncie Tęczy JBB w obecnym sezonie, a indywidualnie zaliczył już trzydzieste trafienie. Żbik ponownie wyszedł na prowadzenie w 34. minucie meczu, a Andrija Radczenkę pokonał Mariusz Chmielewski. Jeszcze przed przerwą podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego wyrównali za sprawą Piotra Kamionowskiego. Po zmianie stron niebiesko-granatowi przejęli inicjatywę, a kolejne bramki dla gospodarzy strzelili Marek Cichy, Przemysław Śnietka i dwukrotnie Paweł Magdaleński. Ostatecznie gospodarze wygrali niezwykle pewnie 6:2.

Kolejne spotkanie piłkarze Tęczy JBB Łyse rozegrają w sobotę, 14 marca. Rywalem w wyjazdowym meczu rozegranym o godz. 17.00 będzie Iskra Krasne.

Tęcza JBB Łyse - Żbik Nasielsk 6:2 (2:2)

Bramki: Cichy 28. 50., P. Kamionowski 39., Śnietka 70., Pa. Magdaleński 77., 89. - Załoga 21., Chmielewski 34.

Tęcza JBB: Radczenko - Sulkowski, Lipowski, Domian, Cekała - Wargulewski (58. Pa. Magdaleński), Sowa, P. Kamionowski (66. Śnietka), Korytkowski (80. Cendrowski), M. Kaliszewski (76. Zygmunt) - Cichy