Szukasz dla siebie idealnego lokum w Ostrołęce?

Artykuł sponsorowany
Udostępnij:
Stawiasz na funkcjonalność, nowoczesność i oszczędność? Firma DOMUS WIŚNIEWSCY & EJZEMBERG zajmuje się budownictwem od 1990 roku. Dzięki doświadczeniu nabytemu w Polsce i zagranicą wykorzystuje zaawansowane i nowoczesne technologie w budownictwie dążąc do budowy przyjaznych i energooszczędnych domów.

Znając wysokie oczekiwania dzisiejszych Klientów, stworzono koncepcję funkcjonalnych domów. Można w nich odnaleźć wiele zaskakujących, innowacyjnych rozwiązań. Efektem wielomiesięcznej pracy jest osiem domów w zabudowie szeregowej przy ulicy Sasankowej w Ostrołęce.

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, w spokojnej okolicy, pomiędzy osiedlem „Centrum” a osiedlem Kwiatowym.Wszystkie nowo powstałe budynki znajdują się w centrum wydzielonych działek. Przy każdym domu, od strony południowej, zaplanowano przestrzeń na wypoczynek i rekreację - ogród rekreacyjny. Do każdej posesji można dojechać drogą lokalną – ulicą Sasankową. Przy każdym segmencie znajduje się miejsce postojowe.

Funkcjonalna przestrzeń domów zapewni komfort i wygodę dzisiaj i w przyszłości. Na parterze znajdują się: salon z aneksem kuchennym i łazienką, piętro wyżej zaprojektowano 3 sypialnie, łazienkę oraz balkon.

Podczas budowy zainwestowano w nowoczesne rozwiązania. Mieszkania mają energooszczędne, trzyszybowe okna PVC, wrota garażowe unoszone są napędem elektrycznym, poddasze docieplone zostało pianką poliuretanową, a całe budynki styropianem " grafit" grubości 20 cm. W każdym domu zainstalowano ogrzewanie podłogowe zasilane z pompy ciepła powietrze - woda lub pieca gazowego kondensacyjnego.W mieszkaniach pracuje wentylacja mechaniczna z rekuperacją ciepła,wykonano instalację centralnego odkurzania. Budynki wyposażone są w kompletną instalację elektryczną z osprzętem, natomiast instalacja hydrauliczna zostanie wykonana zgodnie z projektem nabywcy.

Więcej informacji na www.domusostroleka.pl

Dodaj ogłoszenie