sportowy

    Terminarz rozgrywek

    Brak danych
    Piątek, 19 października 2018
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 19.10.201821.10.2018
    18:00 Garbarnia Kraków -:- Bruk-Bet Termalica Nieciecza
    19:10 Sandecja Nowy Sącz -:- Wigry Suwałki
    20:45 Stal Mielec -:- GKS Katowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 10. kolejka
    16:00 Wda Świecie U-15 -:- Lech Poznań U-15
    — Piłka nożna, — CLJ, 12. kolejka
    12:00 Lech Poznań U-18 -:- Ruch Chorzów U-18
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201822.10.2018
    21:00 Celta Vigo -:- Deportivo Alaves
    — Piłka nożna, — Liga belgijska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    20:30 Club Brugge -:- Waasland-Beveren
    — Piłka nożna, — Liga rosyjska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    17:00 Anży Machaczkała -:- CSKA Moskwa
    19:30 Lokomotiw Moskwa -:- FK Rostów
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 19.10.201821.10.2018
    20:45 Olympique Lyon -:- Nimes Olympique
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 19.10.201822.10.2018
    18:00 Piast Gliwice -:- Lechia Gdańsk
    20:30 Jagiellonia Białystok -:- Pogoń Szczecin
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 20.10.2018
    20:30 Eintracht Frankfurt -:- Fortuna Duesseldorf
    Sobota, 20 października 2018
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 19.10.201821.10.2018
    15:00 ŁKS Łódź -:- GKS 1962 Jastrzębie
    15:30 Stomil Olsztyn -:- Puszcza Niepołomice
    16:00 Bytovia Bytów -:- Odra Opole
    17:45 GKS Tychy -:- Raków Częstochowa
    18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała -:- Chojniczanka Chojnice
    — Piłka nożna, — 3. liga opolska-śląska-dolnośląska-lubuska, Kolejka 12 20.10.201821.10.2018
    14:00 Górnik II Zabrze -:- MKS Kluczbork
    14:00 Foto-Higiena Gać -:- Stal Brzeg
    14:00 Piast Żmigród -:- Ruch Zdzieszowice
    14:00 LZS Agroplon Głuszyna -:- Lechia Dzierżoniów
    — Piłka nożna, — 4 liga opolska, Kolejka 11 20.10.201821.10.2018
    Polonia Nysa -:- Porawie Większyce
    KS Krapkowice -:- Start Namysłów
    Chemik Kędzierzyn-Koźle -:- Pogoń Prudnik
    LZS Starowice -:- TOR Dobrzeń Wielki
    Swornica Czarnowąsy -:- Polonia Głubczyce
    Piast Strzelce Opolskie -:- OKS Olesno
    Victoria Chróścice -:- Skalnik Gracze
    Małapanew Ozimek -:- MKS Gogolin
    — Piłka nożna, — 2. liga, 15. kolejka 20.10.201821.10.2018
    00:00 GKS Bełchatów -:- Elana Toruń
    00:00 Olimpia Elbląg -:- ROW 1964 Rybnik
    00:00 Olimpia Grudziądz -:- Resovia
    00:00 Radomiak Radom -:- Pogoń Siedlce
    00:00 Rozwój Katowice -:- Gryf Wejherowo
    00:00 Ruch Chorzów -:- Widzew Łódź
    00:00 Siarka Tarnobrzeg -:- Górnik Łęczna
    00:00 Skra Częstochowa -:- Błękitni Stargard
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 10. kolejka
    13:30 Jagiellonia Białystok U-17 -:- Escola Varsovia U-17
    18:00 MKS Polonia Warszawa U-17 -:- Legia Warszawa U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa A, 10. kolejka
    12:00 GKS Bełchatów U-15 -:- UKS Varsovia U-15
    12:00 Legia Warszawa U-15 -:- AP Ostróda U-15
    13:00 UKS SMS Łódź U-15 -:- AP Jagiellonia Białystok U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa B, 10. kolejka
    14:00 Warta Poznań U-15 -:- Arka Gdynia U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka
    11:00 Zagłębie Lubin U-15 -:- Miedź Legnica U-15
    12:30 BBTS Podbeskidzie U-15 -:- Rozwój Katowice U-15
    15:00 Raków Częstochowa U-15 -:- Odra Opole U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka
    11:00 Sandecja Nowy Sącz U-15 -:- AP TOP 54 Biała Podlaska U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 10. kolejka
    12:00 Błękitni Wronki U-17 -:- Lechia Gdańsk U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka
    12:00 Odra Opole U-17 -:- Zagłębie Lubin U-17
    14:00 Stadion Śląski Chorzów U-17 -:- Górnik Zabrze U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka
    11:00 Karpaty Krosno U-17 -:- SMS Resovia Rzeszów U-17
    12:00 Stal Mielec U-17 -:- Wisła Kraków U-17
    12:30 Cracovia U-17 -:- Korona Kielce U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 12. kolejka
    12:00 Elana Toruń U-18 -:- Zagłębie Lubin U-18
    12:00 Pogoń Szczecin U-18 -:- Arka Gdynia U-18
    12:00 Wisła Kraków U-18 -:- GKS Bełchatów U-18
    12:00 Śląsk Wrocław U-18 -:- Korona Kielce U-18
    14:00 Legia Warszawa U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 20.10.201821.10.2018
    13:30 Chelsea Londyn -:- Manchester United
    16:00 AFC Bournemouth -:- Southampton
    16:00 Cardiff City -:- Fulham Londyn
    16:00 Manchester City -:- Burnley FC
    16:00 Newcastle United -:- Burnley FC
    16:00 West Ham United -:- Tottenham Hotspur
    16:00 Wolverhampton Wanderers -:- Watford FC
    18:30 Huddersfield Town -:- Liverpool
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201822.10.2018
    13:00 Real Madryt -:- Levante UD
    16:15 Valencia CF -:- CD Leganes
    18:30 Villarreal CF -:- Atletico Madryt
    20:45 FC Barcelona -:- Sevilla FC
    — Piłka nożna, — Liga belgijska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    18:00 Royal Excel Mouscron -:- Standard Liege
    20:00 KV Kortrijk -:- Sint-Truidense
    20:00 Royal Antwerp -:- KSC Lokeren
    20:30 KRC Genk -:- AS Eupen
    — Piłka nożna, — Liga rosyjska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    10:30 FK Orenburg -:- Jenisej Krasnojarsk
    13:00 Urał Jekaterynburg -:- Krylja Sowietow Samara
    15:30 FC Ufa -:- Rubin Kazań
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 19.10.201821.10.2018
    20:00 Dijon FCO -:- OSC Lille
    20:00 FC Nantes -:- Toulouse FC
    20:00 Paris Saint-Germain -:- Amiens SC
    20:00 RC Strasbourg -:- AS Monaco
    20:00 SM Caen -:- EA Guingamp
    20:00 Stade de Reims -:- Angers SCO
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 19.10.201822.10.2018
    15:30 Zagłębie Sosnowiec -:- Miedź Legnica
    18:00 Śląsk Wrocław -:- Arka Gdynia
    20:30 Lech Poznań -:- Korona Kielce
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 20.10.2018
    15:30 Bayer Leverkusen -:- Hannover 96
    15:30 FC Augsburg -:- RB Lipsk
    15:30 FC Nuernberg -:- TSG 1899 Hoffenheim
    15:30 VfB Stuttgart -:- Borussia Dortmund
    15:30 VfL Wolfsburg -:- Bayern Monachium
    18:30 Schalke 04 Gelsenkirchen -:- Werder Brema
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 21.10.2018
    15:00 AS Roma -:- SPAL Ferrara
    18:00 Juventus Turyn -:- Genoa CFC
    20:30 Udinese Calcio -:- SSC Napoli
    — Piłka nożna, — Liga holenderska, 9. kolejka 20.10.201821.10.2018
    18:30 Excelsior Rotterdam -:- Vitesse Arnhem
    18:30 PSV Eindhoven -:- FC Emmen
    20:45 FC Utrecht -:- AZ Alkmaar
    20:45 SC Heerenveen -:- Ajax Amsterdam
    Niedziela, 21 października 2018
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 15. kolejka 19.10.201821.10.2018
    14:00 Warta Poznań -:- Chrobry Głogów
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa A, 10. kolejka
    12:00 ZKS Olimpia Elbląg U-17 -:- AKS SMS Łódź U-17
    13:30 ŁKS Łódź U-17 -:- MOSP Białystok U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa C, 10. kolejka
    11:00 FC Wrocław Academy U-15 -:- Śląsk Wrocław U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka
    12:00 Akademia Piłkarska 21 U-15 -:- Motor Lublin U-15
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa B, 10. kolejka
    13:00 Arka Gdynia U-17 -:- Pogoń Szczecin U-17
    16:00 FASE Szczecin U-17 -:- Warta Poznań U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa C, 10. kolejka
    12:00 Stilon Gorzów U-17 -:- Chrobry Głogów U-17
    12:00 Śląsk Wrocław U-17 -:- Ruch Chorzów U-17
    — Piłka nożna, — CLJ U-17 grupa D, 10. kolejka
    14:00 Juventa Starachowice U-17 -:- BKS Lublin U-17
    — Piłka nożna, — CLJ, 12. kolejka
    12:00 Motor Lublin U-18 -:- Cracovia U-18
    15:00 Escola Varsovia U-18 -:- Górnik Zabrze U-18
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 20.10.201821.10.2018
    17:00 Everton -:- Crystal Palace
    — Piłka nożna, — Liga hiszpańska, 9. kolejka 19.10.201822.10.2018
    12:00 Rayo Vallecano -:- Getafe CF
    16:15 SD Eibar -:- Athletic Bilbao
    18:30 SD Huesca -:- Espanyol Barcelona
    20:45 Real Betis Sewilla -:- Real Valladolid
    21:00 Real Sociedad -:- Girona CF
    — Piłka nożna, — Liga belgijska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    14:30 Anderlecht Bruksela -:- Cercle Brugge
    18:00 KV Oostende -:- KAA Gent
    20:00 Royal Charleroi -:- Zulte Waregem
    — Piłka nożna, — Liga rosyjska, 11. kolejka 19.10.201821.10.2018
    13:00 Dynamo Moskwa -:- Zenit Sankt Petersburg
    15:30 Spartak Moskwa -:- Arsenał Tuła
    18:00 FK Krasnodar -:- Achmat Grozny
    — Piłka nożna, — Liga francuska, 10. kolejka 19.10.201821.10.2018
    15:00 Montpellier HSC -:- Girondins Bordeaux
    17:00 AS Saint-Etienne -:- Stade Rennais
    21:00 OGC Nice -:- Olympique Marsylia
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 19.10.201822.10.2018
    15:30 Zagłębie Lubin -:- Wisła Płock
    18:00 Legia Warszawa -:- Wisła Kraków
    — Piłka nożna, — Liga niemiecka, 8. kolejka 20.10.2018
    15:30 Hertha Berlin -:- SC Freiburg
    18:00 Borussia M'Gladbach -:- FSV Mainz
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 21.10.2018
    12:30 Frosinone -:- Empoli
    15:00 AC Parma -:- Lazio Rzym
    15:00 Bologna -:- Torino FC
    15:00 Chievo Werona -:- Atalanta Bergamo
    18:00 ACF Fiorentina -:- Cagliari Calcio
    20:30 Inter Mediolan -:- AC Milan
    — Piłka nożna, — Liga holenderska, 9. kolejka 20.10.201821.10.2018
    12:15 NAC Breda -:- Willem II Tilburg
    14:30 Feyenoord Rotterdam -:- PEC Zwolle
    14:30 Heracles Almelo -:- FC Groningen
    14:30 VVV Venlo -:- ADO Den Haag
    16:45 Fortuna Sittard -:- De Graafschap
    Poniedziałek, 22 października 2018
    — Piłka nożna, — Liga angielska, 9. kolejka 20.10.201821.10.2018
    21:00 Arsenal Londyn -:- Leicester City
    — Piłka nożna, — Ekstraklasa, 12. kolejka 19.10.201822.10.2018
    18:00 Cracovia -:- Górnik Zabrze
    — Piłka nożna, — Liga włoska, 9. kolejka 21.10.2018
    20:30 Sampdoria Genua -:- US Sassuolo
    Wtorek, 23 października 2018
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 12.10.201814.10.2018
    17:00 GKS Katowice -:- Garbarnia Kraków
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: małopolskie, Nowy Sącz/Nowy Sącz - Finał
    15:00 Łosoś Łososina Dolna -:- Sandecja II Nowy Sącz
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: śląskie, Katowice - IV runda
    14:00 Naprzód Lipiny (Świętochłowice) -:- Slavia Ruda Śląska
    14:00 Orzeł Mokre (Mikołów) -:- Podlesianka Katowice
    — Piłka nożna, — CLJ U-15 grupa D, 10. kolejka
    16:30 SMS Resovia Rzeszów U-15 -:- KKP Korona Kielce U-15
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa F
    21:00 Szachtar Donieck -:- Manchester City
    21:00 TSG 1899 Hoffenheim -:- Olympique Lyon
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa E
    18:55 AEK Ateny -:- Bayern Monachium
    21:00 Ajax Amsterdam -:- Benfica Lizbona
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa G
    21:00 AS Roma -:- CSKA Moskwa
    21:00 Real Madryt -:- Viktoria Pilzno
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa H
    18:55 Young Boys Berno -:- Valencia CF
    21:00 Manchester United -:- Juventus Turyn
    Środa, 24 października 2018
    — Piłka nożna, — Fortuna 1 Liga, 14. kolejka 12.10.201814.10.2018
    17:00 Puszcza Niepołomice -:- Sandecja Nowy Sącz
    17:00 Raków Częstochowa -:- ŁKS Łódź
    18:00 Bruk-Bet Termalica Nieciecza -:- Stomil Olsztyn
    18:00 GKS 1962 Jastrzębie -:- Podbeskidzie Bielsko-Biała
    19:00 Odra Opole -:- Warta Poznań
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: dolnośląskie, Wrocław - 1/8 finału
    16:00 Ambrozja Bogdaszowice -:- Sokół Wielka Lipa
    16:00 Błękitni Pustków Wilczkowski -:- Śląsk II Wrocław
    16:00 GKS Kobierzyce -:- Piast Żmigród
    16:00 Iskra Pasikurowice -:- Wiwa Goszcz
    16:00 Orzeł Marszowice -:- GKS Mirków/Długołęka
    16:00 Pogoń Oleśnica -:- Polonia Trzebnica
    16:00 Polonia Jaszowice -:- Ślęza Wrocław
    16:00 Wratislavia Wrocław -:- Foto-Higiena Gać
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: kujawsko-pomorskie, Toruń - III runda
    15:30 Flisak Złotoria -:- Legia Chełmża
    15:30 Stal Grudziądz -:- Mustang Ostaszewo
    15:30 Unia Wąbrzeźno -:- Pomorzanin Toruń
    15:30 Victoria Lisewo -:- Cyklon Kończewice
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: mazowieckie, Radom - Finał
    17:00 Szydłowianka Szydłowiec -:- Energia Kozienice
    — Piłka nożna, — 2. liga, 14. kolejka 13.10.201814.10.2018
    00:00 Elana Toruń -:- Ruch Chorzów
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: zachodniopomorskie, Koszalin - III runda
    17:00 Kotwica II Kołobrzeg -:- Bałtyk Koszalin
    — Piłka nożna, — Regionalny PP: łódzkie, Łódź - IV runda
    14:30 AKS SMS Łódź -:- GLKS Sarnów/Dalików
    14:30 KKS Koluszki -:- ŁKS II Łódź
    14:30 Ner Poddębice -:- KS Kutno
    14:30 Start Brzeziny -:- Sokół Aleksandrów Łódzki
    — Piłka nożna, — CLJ, 11. kolejka
    11:00 Zagłębie Lubin U-18 -:- Jagiellonia Białystok U-18
    15:30 Escola Varsovia U-18 -:- Legia Warszawa U-18
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa A
    18:55 Club Brugge -:- AS Monaco
    21:00 Borussia Dortmund -:- Atletico Madryt
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa B
    18:55 PSV Eindhoven -:- Tottenham Hotspur
    21:00 FC Barcelona -:- Inter Mediolan
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa C
    21:00 Liverpool -:- Crvena Zvezda Belgrad
    21:00 Paris Saint-Germain -:- SSC Napoli
    — Piłka nożna, — Liga Mistrzów, Grupa D
    21:00 Galatasaray Stambuł -:- Schalke 04 Gelsenkirchen
    21:00 Lokomotiw Moskwa -:- FC Porto
    Czwartek, 25 października 2018
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa A
    18:55 FC Zurich -:- Bayer Leverkusen
    18:55 AEK Larnaka -:- Łudogorec Razgrad
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa B
    18:55 Red Bull Salzburg -:- Rosenborg BK
    18:55 RB Lipsk -:- Celtic Glasgow
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa C
    18:55 Zenit Sankt Petersburg -:- Girondins Bordeaux
    18:55 FC Kopenhaga -:- Slavia Praga
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa D
    18:55 Anderlecht Bruksela -:- Fenerbahce Stambuł
    18:55 Spartak Trnawa -:- Dinamo Zagrzeb
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa E
    18:55 Karabach Agdam -:- Worskła Połtawa
    18:55 Sporting Lizbona -:- Arsenal Londyn
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa F
    18:55 AC Milan -:- Real Betis Sewilla
    18:55 F91 Dudelange -:- Olympiakos Pireus
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa G
    21:00 Glasgow Rangers -:- Spartak Moskwa
    21:00 Rapid Bukareszt -:- Rapid Wiedeń
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa H
    21:00 Eintracht Frankfurt -:- Apollon Limassol
    21:00 Olympique Marsylia -:- Lazio Rzym
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa I
    21:00 Sarpsborg 08 -:- Malmoe FF
    21:00 Besiktas Stambuł -:- KRC Genk
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa J
    21:00 Standard Liege -:- FK Krasnodar
    21:00 Sevilla FC -:- Akhisarspor
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa K
    21:00 FK Jablonec -:- FK Astana
    21:00 Stade Rennais -:- Dynamo Kijów
    — Piłka nożna, — Liga Europy, Grupa L
    21:00 Chelsea Londyn -:- BATE Borysów
    21:00 PAOK Saloniki -:- MOL Vidi FC

    Sport z kraju i ze świata

    Zobacz więcej na Sportowy24.pl