Słaby mecz Nike

JS
W meczu z AZS Białystok NIke Ostrołęka nie wywalczyła nawet jednego seta.
W meczu z AZS Białystok NIke Ostrołęka nie wywalczyła nawet jednego seta. Fot. J. Sender
W pierwszym spotkaniu w okresie przygotowawczym siatkarki ZEO Nike Ostrołęka nie były wstanie urwać nawet seta siatkarkom I ligi, AZS Pronar Zeto Astwa Białystok.

Mecz mimo prowadzenia siatkarek z Białegostoku już 3:0, rozgrywany był jako pięciosetowy pojedynek. Zacięty był set pierwszy w którym nasze siatkarki do stanu 13:13 były wstanie nawiązać walkę z rywalkami, mimo to pierwszą partię przegrały do 18:25. Drugi set rozgrywany był już praktycznie pod dyktando rywalek, które tym razem wygrały różnicą aż dziewięciu punktów. Mimo, że w secie trzecim na placu gry w drużynie z Białegostoku pojawiły się rezerwowe to i tak partia zakończyła się wygraną siatkarek AZS Pronar. Kolejne sety to już powtórka z historii i porażka 0:5 po bardzo przeciętnej grze.

ZEO Nike Ostrołęka - AZS Pronar Zeto Astwa Białystok 0:5 (18:25, 16:25, 20:25, 15:25, 11:15)