Skromne zwycięstwo Ostrovii w starciu z Błękitnymi

Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka prezentują wysoką formę
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka prezentują wysoką formę C. Gołaś
Piłkarze Ostrovii Ostrów Mazowiecka w kolejnym meczu IV ligi mazowieckiej - grupy północnej pokonali Błękitnych Gąbin 1:0. Jedyną bramkę na koncie podopiecznych trenera Pawła Kowalczyka zapisał Rafał Komosa w 29. minucie meczu.

- Jestem zadowolony z postawy zespołu i odniesionego zwycięstwa - mówił po meczu trener Ostrovii Paweł Kowalczyk. - Trochę martwi mnie ostatnie piętnaście minut w naszym wykonaniu, bo wyraźnie drużynie nie starczyło sił na cały mecz.

W minionym tygodniu podopieczni trenera Pawła Kowalczyka rozegrali jeszcze wyjazdowe spotkanie z Bugiem Wyszków, które zakończyło się bezbramkowym remisem. W kolejnym meczu Ostrovia Ostrów Mazowiecka na wyjeździe zmierzy się z liderem rozgrywek Ożarowianką Ożarów Mazowiecki. Spotkanie zostanie rozegrane w sobotę, 3 października.

Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Błękitni Gąbin 1:0 (1:0)
Bramka: Komosa 29.

Ostrovia: Łyziński - Sz. Wątróbski, Małkiński, Korzeb, Skorupka - Lipski (80. K. Wątróbski), Strzeżysz, Zacheja, D. Wilczewski, Dzwonkowski (75. P. Gromek), Komosa (85. Zapatka)