Seria zwycięstw Korony podtrzymana

Walki i sportowych ambicji obu zespołom nie brakowało.
Walki i sportowych ambicji obu zespołom nie brakowało. Fot. A. Dobkowski
Dobre spotkanie i kolejne zwycięstwo zanotowali na swoim koncie piłkarze ostrołęckiej Korony HiD, którzy tym razem pewnie pokonali Olimpię Zambrów 2:0.

Bramki dla podopiecznych trenera Tomasza Słowika padły w pierwszej odsłonie meczu po trafieniach Piotra Kubata i Pawła Garwycha. W pierwszych 45 minutach żółto-niebiescy byli stroną przeważającą i mieli jeszcze kilka sytuacji, aby wpisać się na listę strzelców. Sytuacja odwróciła się w drugiej części gry, kiedy to szansę gry dostał drugi garnitur Korony. Wówczas to goście kontrolowali poczynania na boisku, ale nie potrafili pokonać naszego młodego bramkarza Damiana Puki.
- To było wyrównane spotkanie, bowiem po pierwszej połowie, która trzeba zapisać na plus, w drugiej to Olimpia przeważała - mówił po meczu trener Korony HiD Tomasz Słowik. - Brakowało jednak dogodnych sytuacji strzeleckich dla rywala, a my konsekwentnie grając zachowaliśmy czyste konto.

Korona HiD Ostrołęka - Olimpia Zambrów 2:0 (2:0)
Bramki: Kubat 21., Gawrych 26.

Korona: Szczechowiak - Milewski, Polak, Jędrzejczyk, Świętochowski - Gawrych, Nienałtowski, Wargulewski, Nowak - Sokół, Kubat

grali również: Puka - Nadrowski, Szcześniak, Manowski, Markowski - Rychlik, Słowik, Nosek, Bałas