MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sąsiedzi piszą do "jurnej sąsiadki". Zobacz najlepsze ogłoszenia z łódzkich klatek schodowych bloków, wieżowców, kamienic ZDJĘCIA

Tomasz Jabłoński
Tomasz Jabłoński
Co też ludzie potrafią napisać na klatkach schodowych! W Łodzi coraz częściej na klatkach schodowych pojawiają się bardzo ciekawe ogłoszenia, które sąsiedzi piszą do swoich sąsiadów. I korespondencja ta w wielu przypadkach okazuje się bardzo zaskakująca!

Czego to kochani sąsiedzi nie wymyślą, co i komu najbardziej przeszkadza? Jednym przeszkadza zbyt głośno uprawiany seks, innym hałas, remonty od rana albo wieczorem, śmieci, palenie papierosów na klatce schodowej itd.
Zobacz niesamowite ogłoszenia ZDJĘCIA
Okazuje się, że sąsiedzkie listy mogą być dosyć ciekawą, z punktu widzenia socjologicznego, lekturą. Wynika z nich, co się dzieje w mieszkaniach i co przeszkadza lokatorom. Jedni zbyt głośno uprawiają seks, hałasują, śmiecą, inni palą na klatce schodowej itd., itp... Co zrobić, gdy w naszej klatce schodowej dzieje się coś, co nam przeszkadza?

Oczywiście rozwiązań jest kilka. Zwykle, gdy komuś coś przeszkadza, wtedy bezpośrednio idzie do sąsiada i mówi, co mu się nie podoba. Czasy się jednak zmieniają i dziś coraz częściej sąsiedzi wybierają anonimowe korespondencje.

Mieszkańcom raczej nie przeszkadzają tego typu ogłoszenia. Zapytani o to, mają podzielone zdania, ale raczej nikomu to specjalnie nie przeszkadza. Administracje i spółdzielnie mieszkaniowe , ale także wspólnoty raczej nie ingerują w treści ogłoszeń na klatkach schodowych.

- Nie mamy wpływu na to, jakie kartki z jaką treścią mieszkańcy wywieszają na swoich klatkach schodowych - usłyszeliśmy od kierownika w jednej z łódzkich spółdzielni mieszkaniowych. - Jeśli chcą się ze sobą w ten sposób komunikować, nie widzimy w tym nic złego.

Zobacz ogłoszenia sąsiedzkie w poniższej galerii

Sąsiedzi piszą do "jurnej sąsiadki". Zobacz najlepsze ogłosz...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Sąsiedzi piszą do "jurnej sąsiadki". Zobacz najlepsze ogłoszenia z łódzkich klatek schodowych bloków, wieżowców, kamienic ZDJĘCIA - Express Ilustrowany

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki