Rzekunianka rozstrzelana przez Sonę (zdjęcia, wideo)

Bramkarz Rzekunianki Rzekuń Daniel Woźniak nie zaliczy tego spotkania do udanych. Fot. A. Dobkowski
Ostre strzelanie urządzili sobie piłkarze Sony Nowe Miasto na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach pokonując Rzekuniankę Rzekuń aż 5:0.

Rzekunianka Rzekuń - Sona Nowe Miasto

Spotkanie fatalnie ułożyło się dla podopiecznych trenera Pawła Sendrowskiego, którzy już w pierwszej minucie meczu stracili bramkę po strzale Michała Ernesta. Jeszcze w pierwszej połowie meczu goście podwyższyli na 2:0, a tym razem Rafał Kraczek pokonał Daniela Woźniaka. Po zmianie stron o swoich interwencjach chciałby szybko zapomnieć golkiper gospodarzy, a o nieporadności formacji obronnej piłkarze Rzekunianki, bowiem trudno opisać tak fatalne błędy po których padły kolejne trzy bramki dla piłkarzy z Nowego Miasta. W efekcie Sona odniosła niezwykle efektowne zwycięstwo i została pierwszym liderem rozgrywek ligi okręgowej.
- Popełniliśmy błędy, których nie można robić na tym poziomie rozgrywek - mówił po meczu trener Paweł Sendrowski. - Niestety, jakie przygotowania do sezonu, takie później wyniki. Trudno było na treningach o dobrą frekwencję, bo zawodnicy byli w ciągłych rozjazdach i są tego efekty. Musimy wziąć się ostro do pracy, bo rywali bardziej wymagających od Sony będzie przynajmniej kilku.

Rzekunianka Rzekuń - Sona Nowe Miasto 0:5 (0:2)
Bramki: Ernest 1. 48. Kraczek 36. 79. Bandurek 59.

Rzekunianka: Woźniak - Morka, Dobkowski, Szymczyk, Załęski (46. Wysocki) - Karczewski, Malanowski (50. Zaniewski), Sakowski, Kurpiewski, Sejda - Lelujka (60. Mierzejewski)