Raz, dwa, trzy czyli ... kolejna przegrana Nike 0:3

Małgorzata Zaciek tego spotkania również nie zaliczy do udanych.
Małgorzata Zaciek tego spotkania również nie zaliczy do udanych. Fot. A. Dobkowski
Siatkarki ostrołęckiego Nike przegrały kolejne ligowe spotkanie z rzędu w rozgrywkach II ligi.

Podopieczne Edwarda Góreckiego tym razem nie sprostały wyżej notowanemu zespołowi Sparty Warszawa 0:3. Początek meczu nie wskazywał na tak szybką porażkę ostrołęczanek. W konfrontacji trwającej zaledwie 62 minuty nasz zespół tylko momentami nawiązywał wyrównaną walkę z rywalem, który z pewnością był w jego zasięgu. Zawodniczki Nike grały bez wiary zwycięstwo i podczas nieobecności kontuzjowanych m.in. Moniki Gromadzkiej i Joanny Nasiadki nie radziły sobie z przyjęciem, rozegraniem i postawieniem skutecznego bloku. Przegrane w setach do 18, 22 i 20 stały się faktem, a sytuacja zespołu w tabeli II ligi grupy 3 jest coraz bardziej skomplikowana.
Po meczu trener ostrołęckiego Nike Edward Górecki nie chciał się wypowiedzieć na temat postawy w meczu ze Spartą Warszawa.

Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa 0:3 (18:25, 22:25, 20:25)

Nike: Barszcz, G. Borawska, Iwaniuk, An. Niedbajło, Zaciek, Rogozińska, Skiba (libero) oraz Kaczyńska, Ag. Niedbajło