Radomiak przerwał świetną passę Narwi (zdjęcia, wideo)

Niezwykle waleczny i aktywny w spotkaniu z Radomiakiem Mariusz Marczak tym razem nie trafił do siatki rywali. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi nie przedłużyli świetnej passy ligowych spotkań bez porażki w meczach przed własną publicznością i ulegli walczącemu o awans do II ligi Radomiakowi Radom 1:3.

Narew Ostrołęka - Radomiak Radom

Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego w ostatnich spotkaniach na stadionie przy ulicy Witosa wygrywali pewnie z Wisłą II Płock, Włókniarzem Zelów, Legionovią Legionowo czy też Nadnarwianką Pułtusk. Tym razem musieli po raz pierwszy w rundzie wiosennej przełknąć gorycz porażki w starciu z wiceliderem rozgrywek. Już w pierwszej połowie meczu goście wykorzystali nadarzające się sytuacje strzeleckie i Arkadiusza Oziewicza i Daniela Barzyńskiego zdobyli dwubramkowe prowadzenie. Narew jeszcze przed przerwą zdołała odpowiedź wspaniałym uderzeniem z rzutu wolnego z 35 metrów Pawła Samsela. W drugiej połowie meczu mimo, iż podopieczni Mateusza Miłoszewskiego zdecydowanie przeważali, to nie zdołali wykorzystać kilku okazji strzeleckich. Goście z kolei po kontrze za sprawą Michała Skórskiego ustalili wynik mecz na 3:1 i zdobyli niezwykle ważny komplet punktów.

Narew Ostrołęka - Radomiak Radom 1:3 (1:2)
Bramki: Samsel 43. - Oziewicz 24., Banarzyński 35., Skórski 80.

Narew: Łyziński - Posmyk (81. D. Wargulewski), Zalewski, Samsel, Skorupka - Marczak, Strzeżysz, Roman, Wilczewski (87. Milewski) - Niedźwiecki (63. Olesiński), Zaniewski (57. Lelujka)