Puchar radnego Milewskiego dla Orła Kolno [WIDEO, ZDJĘCIA]

Michał Kowalczyk
Orzeł Kolno zwyciężył w turnieju piłki nożnej o Puchar Radnego Grzegorza Milewskiego, który rozegrany został w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce. O puchar rywalizowały zespoły z rocznika 2008 i młodsi.

W meczu finałowym Orzeł Kolno pokonał Talent Białystok po serii rzutów karnych. W spotkaniu o trzecie miejsce również rozstrzygały rzuty karne: Korona Ostrołęka okazała się lepsza od MŁKS Łomża. W turnieju zagrały jeszcze inne lokalne ekipy: APN Ostrołęka - 6. miejsce, Jantar Ostrołęka - 7. miejsce i Korona II Ostrołęka - 9. miejsce.

Najlepszym strzelcem turnieju został Jacob Levy z Talentu Białystok, najlepszym zawodnikiem wybrano Kamila Kiełczewskiego z MŁKS Łomża, a najlepszym bramkarzem - Sebastiana Banacha z Orła Kolno. Najlepszym zawodnikiem z Ostrołęki został Jakub Chomentowski z OTS Korona, najlepszym obrońcą - Jakub Grala (także z Korony), a najmłodszy zawodnik turnieju to Sebastian Studziński z Makowianki Maków Mazowiecki.