Przasnysz gromi w sparingach

Rok temu o tej samej porze rozegranie meczu na zielonej trawie nie było problemem A. Dobkowski
W oczekiwaniu na mecze piłkarskiej wiosny piłkarze MKS Przasnysz rozgrywają kolejne mecze sparingowe. Zawodnicy prowadzeni przez trenera Wiktora Pełkowskiego znajdują się w dobrej dyspozycji strzeleckiej.

Wysokie zwycięstwo MKS Przasnysz odniósł nad grającą o klasę rozgrywkową niżej Borutą Kuczbork 8:0. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego prowadzili do przerwy 2:0 po bramkach strzelonych przez Piotra Piaseckiego i Bartosza Karczewskiego.

W drugiej odsłonie meczu przasnyszanie rozstrzelali się na dobre. Hattricka ustrzelił Łukasz Wróblewski, a po jedynym trafieniu zaliczyli Paweł Michalak, Tomasz Kamiński i Jakub Wróblewski.

W kolejnym meczu sparingowym MKS Przasnysz pokonał Wieczfniankę Wieczfnia Kościelna 6:3. Spotkanie rozegrano tym razem na boisku bocznym Stadionu Miejskiego w Przasnyszu. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Paweł Olszewski, Maciej Olszewski 2, Kamil Rutkowski 2 i Bartosz Karczewski.

Jeszcze przed przerwą świąteczną podopiecznych trenera Wiktora Pełkowskiego czekał kontrolny mecz z czwartoligowym Startem Nidzica. Spotkanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Ciechanowie zakończyło się wysokim zwycięstwem piłkarzy MKS 4:1. Do przerwy na listę strzelców wpisali się Tomasz Kamiński i Mateusz Łazarz. Po zmianie stron trafienia dołożyli Michał Płocharz i Paweł Olszewski.

Rozgrywki rundy wiosennej IV ligi mazowieckiej w grupie północnej miały ruszyć w sobotę 16 marca. Do tej pory Mazowiecki Związek Piłki Nożnej przełożył już cztery kolejki, a najbliższa zaplanowana jest na 13 kwietnia. Wówczas MKS Przasnysz ma się udać na mecz z Huraganem Wołomin. Czy do tego czasu zima odpuści i pozwoli przygotować boisko do gry? Oby tak się stało.