MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Praca dla 500 osób w całej Polsce. Od ręki teraz Lidl oferuje "Pracę na Lata", zgłoszenia już. Jaka płaca, jakie benefity: 27.09.2021

OPRAC.:
Zbigniew Biskupski
Zbigniew Biskupski
Oprócz wynagrodzenia zaczynającego się od 3 550 zł brutto Lidl Polska gwarantuje swojej [b]załodze i członkom rodziny bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia oraz wyprawka „dla maluszka” i pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy – sieć promuje równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne.
Oprócz wynagrodzenia zaczynającego się od 3 550 zł brutto Lidl Polska gwarantuje swojej [b]załodze i członkom rodziny bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia oraz wyprawka „dla maluszka” i pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy – sieć promuje równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne. Bartosz Wacławski / Polska Press
Lidl zatrudnia kolejnych 500 pracowników i działa na rzecz swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy. Najnowsza odsłona kampanii employer brandingowej „Praca na lata” rozpoczęła się 23 sierpnia. Tym razem działania rekrutacyjno-wizerunkowe są prowadzone pod nowym hasłem „Mam umowę na bezpieczną przyszłość”.

Lidl Polska od lat przyciąga kandydatów warunkami pracy i zarobkami.
To może być ciekawa propozycja zwłaszcza dla osób, któe dopiero wchodzą na swoją ścieżkę kariery zawodowej. Lidl ma ciekawe procedury pozwalające awansować - zarówno płacowo jak i w strukturze - od sprzedawcy po menadżera, nie ograniczając się na kierowniku sklepu.

Ile można zarobić w Lidlu

Od marca 2021 r. pracownicy sklepów, rozpoczynający swoją karierę, zarabiają od 3 550 zł brutto do 4 350 zł brutto.
Natomiast po roku pracy pracodawca gwarantuje podwyżkę płacy do poziomu od 3 650 zł brutto do 4 550 zł brutto, a po dwóch latach stażu wynagrodzenie wzrasta do poziomu od 3 900 zł brutto do 4 800 zł brutto.

„Mam umowę na bezpieczną przyszłość” – Lidl wprowadza nowy benefit i kontynuuje kampanię „Praca na lata”!

Od 1 września Lidl wprowadza kolejny benefit dla pracowników oraz ich najbliższych. To eTutor czyli platforma do samodzielnej nauki języków obcych online. Jednocześnie firma kontynuuje kampanię „Twoja praca na lata”. Tym razem działania prowadzone są pod hasłem „Mam umowę na bezpieczną przyszłość”. W ten sposób Lidl Polska chce zwrócić uwagę na najważniejsze wartości, jakie wyróżniają sieć jako pracodawcę: cenioną przez potencjalnych kandydatów stabilność zatrudnienia, liczne i atrakcyjne benefity pozapłacowe nie tylko dla pracowików, ale także dla ich rodzin oraz konkurencyjne na rynku zarobki i równość płacową. Na kandydatów czeka obecnie ponad 500 miejsc pracy w sklepach i magazynach Lidla.

W październiku 2021 miesięczna suma opadów atmosferycznych na przeważającym obszarze kraju najprawdopodobniej będzie mieścić się w normie. Na zachodzie możliwa suma opadów poniżej normy.

Nadchodzi bardzo ostra zima: 10.11.2021. Pogoda na dziś, cał...

„Mam umowę na bezpieczną przyszłość”

„Lidl to dla mnie przede wszystkim stabilizacja i bezpieczeństwo finansowe. Mam rodzinę, żonę i trójkę dzieci, mieszkanie na kredyt, więc nie mogę sobie pozwolić na „eksperymenty” z wypłatą wynagrodzenia, że nie będę miał pieniędzy dla dzieci i „na życie”. Dla mnie to bardzo ważne, że z dnia na dzień firma nie zniknie. Stabilizacja i bezpieczeństwo są dla mojej rodziny najważniejsze” - stwierdza Dariusz Powązka, Kierownik Sekcji w magazynie BS Będzin.

Czwarta fala koronawirusa. Ile będzie nowych zakażeń?Bez wątpienia fali koronawirusa nie da się zapobiec, jeśli większość Polaków nie będzie zaszczepiona. Według najnowszych danych dzienna liczna szczepień wynosi 52 602. Jeśli tempo się nie poprawi, w czasie czwartej fali koronawirusa może spodziewać się że 14-15 tys. nowych zakażeń dziennie - szacuje wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.Od września nauka stacjonarna. W szkołach będą punkty szczepieńDo czwartej fali koronawirusa przygotowują się też szkoły. Minister Edukacji i Nauki Przemysław Czarnek zapewnia jednak, że uczniowie od września wracają do nauki stacjonarnej. W szkołach natomiast ruszą punkty szczepień. Zapisy w formie ankiet od rodziców będę prowadzone na początku września. - Na podstawie danych z ankiet szkoły będą się mogły do nas zwrócić o zorganizowanie punktów szczepień dla dzieci i młodzieży. Zakładamy, że ruszą one w trzecim tygodniu września. To wszystko będzie zależało od zainteresowania rodziców dzieci, samej młodzieży od 18. roku życia i dyrektorów szkół, którzy będą sobie tego życzyli - powiedział Czarnek.

WAŻNE. Jak i kiedy zaatakuje nas czwarta fala COVID-19. Wszy...

Lidl: rodzina jest na pierwszym miejscu

Od września wszyscy pracownicy Lidl Polska oraz ich bliscy będą mieli możliwość poszerzenia swoich kompetencji, dzięki bezpłatnemu dostępowi do eTutor, platformy do samodzielnej nauki języków obcych online. Aplikacja umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie.

Dodatkowo Lidl Polska gwarantuje swojej załodze i członkom rodziny bogaty pakiet benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, szkolenia oraz wyprawka „dla maluszka” i pierwszoklasisty, a także bezpłatny Program Wsparcia Pracowników, w ramach którego mogą oni skorzystać z pomocy psychologa, prawnika i doradcy finansowego. Jedną z zalet pracy w Lidl Polska jest również szansa na rozwój zawodowy – sieć promuje równość płacową kobiet i mężczyzn oraz awanse wewnętrzne.

Koniec tropikalnego lata. Nadciąga załamanie pogody. Będzie padało, lało i grzmiało, ale wciąż ciepło. Ochłodzenie w poniedziałek, 2 sierpnia.Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE

Koniec tropikalnego lata. Nadciąga załamanie pogody. Będzie ...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Praca dla 500 osób w całej Polsce. Od ręki teraz Lidl oferuje "Pracę na Lata", zgłoszenia już. Jaka płaca, jakie benefity: 27.09.2021 - Strefa Biznesu

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki