Polacy blisko historycznego wyjścia z grupy podczas EURO 2016

materiał partnera

Awans do 1/8 finału podczas mistrzostw Europy w piłce nożnej przez wiele lat w przypadku naszego kraju były zupełnie nieosiągalny. Nawet będąc współorganizatorem tej imprezy w roku 2012 nie udało nam się opuścić grupy i jak zawsze ostatni mecz graliśmy już o honor, gdyż szanse były tylko matematyczne i to niesamowicie nikłe. Tym razem sytuacja wygląda już zupełnie inaczej, a nasi piłkarze naprawdę dają popis swoich umiejętności. Znajdując się w grupie C naszymi rywalami są Irlandia Północna, Ukraina oraz potężna drużyna Niemiec, z którą o dziwo udało nam się w zeszłym roku wygrać, co także było wydarzeniem po prostu historycznym.

Jak zawsze nadzieje polskich kibiców były ogromne, ale tym razem nasza drużyna nie zawiodła i szanse na wyjście z grupy są naprawdę ogromne. Co ciekawie jest możliwość, że uda nam się wyjść nawet z 1 miejsca. Polska aktualnie jako jedna z 4 drużyn nie straciła jeszcze żadnej bramki, a obecnie trwają już trzecie mecze rozgrywek grupowych. Udało nam się wygrać z Irlandią Północną, a do tego osiągnęliśmy niebywały sukces remisując bezbramkowo z Niemcami. Mamy dokładnie tyle samo punktów co Niemcy, a jesteśmy na drugim miejscu tylko z racji strzelenia jednej bramki mniej. Pozostał nam jeszcze mecz z Ukrainą, która na EURO 2016 naprawdę nie pokazuje nic specjalnego, a więc szanse na wyjście z grupy są naprawdę ogromne.

Nasi piłkarze jak nigdy wcześniej naprawdę tworzą dzisiaj zespół piłkarski z prawdziwego zdarzenia i coraz częściej mówi się o naszej drużynie jako o czarnym koniu, który może dotrzeć w tych mistrzostwach naprawdę daleko. Przede wszystkim świetnie prezentuje się nasza obrona, gdzie chyba najlepiej świeci Pazdan z interwencjami, których nie powstydziliby się najlepsi obrońcy piłkarscy. Cała nasza drużyna jest jednak bardzo mocno zmotywowana do gry i widać, że ma w sobie ogromną wolę walki, a umiejętności naszym naprawdę nie brakuje.

Ostatni mecz grupy z Ukrainą już w najbliższy wtorek, ale w tzw. międzyczasie każdy z nas może zakosztować odrobiny rozrywki związanej właśnie z piłką nożną i spróbować powalczyć o puchar zawodnikami z naszej drużyny. Takie możliwości daje nam bowiem świetna gra przeglądarkowa Heads Arena Euro Soccer, w która to za darmo będziemy sobie mogli pograć korzystając ze strony internetowej Poki. W grze dostępne są wszystkie drużyny grające w obecnym EURO 2016, a w przypadku naszej drużyny mamy dwóch doskonałych zawodników do wyboru.

Gra Heads Arena Euro Soccer jest niejako piłkarską karykaturą, która jednak okazuje się być świetną zabawą na wolne chwile. Choć może nie poczujemy prawdziwych emocji EURO 2016, gdyż gra ma raczej zabawny charakter, to jednak na pewno miło spędzimy przy niej czas. W grze wcielamy się w jednego z zawodników wybranej przez nas drużyny, którzy są mocno przerysowani. Zawodnik ma malutki tułów, ale za to bardzo dużą głowę w karykaturalnej formie. Boisko nie jest duże, a same bramki znajdują się na podwyższeniach. W grze toczymy pojedynki 1vs1 bądź też deblowe, a naszym celem jest po prostu wkopywanie lub główkowanie piłki do bramki przeciwnika, co wcale nie jest łatwym zadaniem. Co ciekawe możemy tutaj zabawić się w mecz z naszymi znajomymi przy jednym komputerze.

W grze Heads Arena Euro Soccer od Poki mamy możliwość rozegrania po prostu pojedynczego meczu, ale bardziej ambitni mogą zmierzyć się o wspaniały puchar, który na pewno da nam ogromną satysfakcję. W przypadku turnieju pojawi nam się tabelka z drużynami. Wygrywając z jedną drużyną awansujemy do kolejnego etapu, gdzie gramy z inną drużyną, która także wygrała wcześniej i tak aż do samego wielkiego finału.

EURO 2016 trwa w najlepsze, ale każdy z nas w wolnej chwili może zakosztować przyjemnej rozrywki w przeglądarce, która nic nie kosztuje, a do tego nie wymaga żadnego instalowania.

Wideo