Po dobrym meczu Narew ograła Mazura (zdjęcia, wideo)

Waleczny i nieustępliwy w spotkaniu z Mazurem Przemysław Olesiński.
Waleczny i nieustępliwy w spotkaniu z Mazurem Przemysław Olesiński. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi zrewanżowali się Mazurowi Karczew za porażkę z rundy jesiennej. Na stadionie przy ulicy Witosa odnieśli zwycięstwo 2:1.

Narew Ostrołęka - Mazur Karczew

Spotkanie na stadionie przy ulicy Witosa bardzo dobrze rozpoczęło się dla naszego zespołu. Już w piątej minucie meczu po ładnej zespołowej akcji bramkę strzelił Piotr Strzeżysz, wykorzystując asystę od Michała Lelujki.

W kolejnych minutach spotkania Narew przeważała i stwarzała kolejne sytuacje strzeleckie, ale to goście zdołali wyrównać kilkanaście minut później, kiedy to po indywidualnej akcji Piotr Stańczuk pewnym strzałem pokonał Andrzeja Łyzińskiego.

Jeszcze w pierwszej odsłonie meczu Narwianie mogli ponownie objąć prowadzenie, ale świetnej okazji do zdobycia bramki po asyście od Piotra Dawidzkiego nie wykorzystał Przemysław Olesiński. W efekcie po pierwszych 45 minutach mieliśmy remisowy rezultat.

Po zmianie stron swoje sytuacje do zdobycia kolejnej bramki mieli zarówno gospodarze, jak goście. Szczęście uśmiechnęło się do nas 70. minucie meczu, kiedy przed utratą bramki uratowała nas poprzeczka. W 78. minucie meczu drugiego gola dla Narwi zdobył z kolei Przemysław Olesiński.

Rozmiary zwycięstwa mogły być jeszcze większe, gdyby Michał Pragacz i Tomasz Niedźwiecki wykorzystali swoje okazje do wpisania się na listę strzelców. Ostatecznie jednak Narew odniosła zwycięstwo 2:1 i zdobyła trzy bardzo ważne punkty do ligowej tabeli.

Narew Ostrołęka - Mazur Karczew 2:1 (1:1)
Bramki: Strzeżysz 5. Olesiński 78. - Stańczuk 23.

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Malanowski, Zalewski, Pragacz - Stachowicz (75. Skorupka), Strzeżysz, Dawidzki (64. M. Roman), Lelujka (90. Kobrzyński) - Niedźwiecki, Olesiński (85. Nakielski)