Pewne, wyjazdowe 3 punkty MKS

Paweł Nowak
Wynik w Stanisławowie otworzył Przemek Domalewski (pierwszy z lewej).
Wynik w Stanisławowie otworzył Przemek Domalewski (pierwszy z lewej). P. Nowak
Z kompletem punktów wrócili w 22. kolejce z wyjazdowej potyczki piłkarze Małkińskiego Klubu Sportowego. W Stanisławowie ograli oni tamtejszą Tęczę 3:0.

Spotkanie nie stało na najwyższym poziomie. Dużo było walki o piłkę z obu stron. Po 20 minutach przewaga podopiecznych trenera Zbigniewa Suchodolskiego zaczęła się coraz bardziej uwidaczniać, po wyrównanych pierwszych minutach. Efektem tego był gol strzelony przez Przemka Domalewskiego. Przed przerwą prowadzenie podwyższył Kamil Małkiński, który skutecznie egzekwował rzut karny.

W drugiej połowie MKS nadal przeważał, ale gole długo nie padały. Dopiero w końcowych minutach wynik ustalił Damian Dębkowski, który pojawił się na boisku kilka minut wcześniej. Oprócz niego w końcówce meczu pojawił się na boisku również Mariusz Rościszewski, który powoli powraca do gry po długiej przerwie spowodowanej kontuzją.

Tęcza Stanisławów - MKS Małkinia 0:3 (0:2)
Bramki: Domalewski Przemysław (23.), Małkiński Kamil (35. k), Dębkowski Damian (88.)