Pekpol uległ Victorii Wałbrzych. Zobacz zdjęcia i wideo

Nasi siatkarze po raz pierwszy przed własnymi kibicami musieli przełknąć gorycz porażki. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu ulegli w spotkaniu 17. kolejki rozgrywek I ligi Victorii Wałbrzych 1:3.

Pekpol Ostrołęka - Victoria Wałbrzych

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca jedynie w trzecim secie odnieśli zwycięstwo 29:27. W pozostałych odsłonach spotkania lepsi okazali się goście, wygrywając dwukrotnie 25:21, a w czwartym secie po zaciętej batalii 32:30.

MVP środowego starcia w hali im. Arkadiusza Gołasia został były libero ostrołęckiego Pekpolu Adrian Mihułka, który obecnie broni z powodzeniem barw Victorii. Nasi siatkarze po raz pierwszy w obecnym sezonie przegrali w ligowym starciu przed własną publicznością.

Kolejne starcie naszych siatkarzy czeka już w sobotę, 17 stycznia. Rywalem ostrołęckiej ekipy w wyjazdowym starciu będzie Espadon Szczecin, który dziś nieoczekiwanie pokonał Krispol Września 3:1.

Pekpol Ostrołęka - Victoria Wałbrzych 1:3 (21:25, 21:25, 29:27, 30:32)