Pekpol uległ Camperowi. Zobacz zdjęcia i wideo

Camper Wyszków po dwóch odniesionych zwycięstwach jest faworytem turnieju w Ostrołęce. A. Dobkowski
Siatkarze Pekpolu ulegli Camperowi Wyszków 1:3 w pierwszym spotkaniu turnieju o puchar prezydenta miasta Ostrołęka.

Pekpol Ostrołęka - Camper Wyszków

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca prowadzili wyrównany bój z rywalami z Wyszkowa, ale w końcówkach setów drużyna Jana Sucha zachowywała więcej zimnej krwi. W pierwszym secie wygrali goście 27:25, mimo, że to ostrołęczanie mieli już piłkę setową. W drugiej partii biało-czerwoni wygrali 26:24, ale kolejne dwa sety należały do gości, którzy wygrali 26:24 i 15:13.

Zgodnie z regulaminem każde spotkanie rozgrywane jest do czterech wygranych setów, a ostatnie rozgrywany jest do 15. Za każdą wygraną partię drużyna otrzymuje jeden punkt.

Siatkarze Campera w piątkowy wieczór rozegrali jeszcze drugie spotkanie, w którym zmierzyli się z ukraińskim Khazany Barkom Lwów. Podopieczni trenera Jana Sucha wygrali to spotkanie pewnie 4:0.