Pekpol rozczarował w Rzeczycy, porażka z beniaminkiem!

Nasi siatkarze tym razem nie potrafili wywalczyć punktów w starciu z Caro Rzeczyca. A. Dobkowski
Siatkarze ostrołęckiego Pekpolu po meczu walki ulegli w starciu 13. kolejki rozgrywek I ligi z Caro Rzeczyca 0:3.

Podopieczni trenera Andrzeja Dudźca po długiej ponad 200 km drodze nie potrafili się odnaleźć na terenie rywala. W pierwszym secie długo prowadzili, ale ostatecznie musieli uznać wyższość gospodarzy 22:25. W drugiej partii od początku inicjatywa należała do zawodników z Rzeczycy, którzy wygrali 25:23.

Nasi siatkarze rozbili wszystko, co w ich mocy, aby wygrać trzeciego seta, ale ulegli 23:25 i w całym meczu 0:3. W efekcie biało-czerwoni w ligowej tabeli spadli na siódmą pozycję.

W kolejnym starciu rywalem ostrołęckich siatkarzach będzie AZS AGH Kraków. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę, 14 grudnia, a transmisja będzie dostępna od godz. 13.35 w TVP Sport.

Caro Rzeczyca - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:22, 25:23, 25:23)