Passa sparingowych zwycięstw Narwi trwa. Zobacz zdjęcia i wideo

Tomasza Niedźwieckiego niebawem czeka zabieg i dłuższa przerwa w grze.
Tomasza Niedźwieckiego niebawem czeka zabieg i dłuższa przerwa w grze. A. Dobkowski
Kolejny udany sprawdzian mają za sobą piłkarze ostrołęckiej Narwi, który w sobotnie popołudnie odnieśli zwycięstwo nad Iskrą Krasne 4:1.

MKS Narew Ostrołęka - Iskra Krasne

Podopieczni trenera Marcina Romana w 29. minucie meczu objęli prowadzenie po pięknej zespołowej akcji. Wojciech Skorupka znalazł niepilnowanego w polu karnym Michała Lelujkę, a ten pewnym strzałem pokonał golkipera gości.

Jeszcze przed przerwą trafienie dołożył Karol Pietrasiak, a po zmianie stron bramki na swoim koncie zapisali jeszcze Dominik Dzwonkowski i Tomasz Jóźwiak. Goście odpowiedzieli honorowym trafieniem po błędzie naszego golkipera Andrzeja Łyzińskiego.

- Cieszy mnie zwycięstwo i fakt, że moi podopieczni zmotywowali się na mecz z niżej notowanym rywalem - mówił po meczu trener Narwi Marcin Roman. - Trochę za bardzo wydłużył nam się okres przygotowawczy do rundy wiosennej. Wolelibyśmy mieć już za sobą pierwsze spotkania ligowe.

MKS Narew Ostrołęka - Iskra Krasne 4:1 (2:0)

Bramki: Lelujka 29. Pietrasiak 42. Dzwonkowski 65., Jóźwiak 80. - Pawłowski 79.

Narew: Łyziński - Skorupka, Dawidzki, Zalewski, Gawrych - Pietrasiak, Gontarz, Strzeżysz, Lelujka, Dzwonkowski - Niedźwiecki oraz Wesołowski, Pełtak, Mierzejewski, Nowak, Wargulewski, Rupacz, Joźwiak, Kubat