Ostrowscy karatecy w formie. Zobacz zdjęcia

Turniejowe walki stały na wysokim poziomie
Turniejowe walki stały na wysokim poziomie Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
Jedenaście medalowych pozycji zajęli reprezentanci Ostrowskiego Klubu Karate Kyokushinkai podczas Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin w Józefowie.

W zawodach zaprezentowało się w sumie 360 zawodniczek i zawodników z klubów z całej Polski oraz Czech. W mocno obsadzonych kategoriach brylowały podopieczne sensei Radosława Grabowskiego. Pierwsze miejsca wywalczyły: Michalina Chrobot (młodziczka -65 kg), Joanna Małyszko (juniorka +65 kg), Nadia Obuchowska (dziewczęta +45 kg), drugie miejsca: Julia Skwierczyńska (kadetka -45 kg), Ewa Zarzycka (młodziczka -65 kg), Karol Skłodowski (dzieci młodsze -30 kg), Aleksandra Ufa (kadetka -50 kg), trzecie miejsca: Karol Kuczyński (junior -70 kg), Dominika Wojewódzka (kadetka -45 kg), Konrad Szerszeń (dzieci młodsze +35kg), Karolina Marczak (juniorka -65 kg).
- Turniej należy zaliczyć do bardzo owocnych, gdyż przy tak silnej konkurencji i poziomie zawodników, nasz klub zajął ósme miejsce drużynowo - podkreśla sensei Radosław Grabowski.