MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ostrowianin czeka na pomoc. Przekaż procent Piotrkowi

Redakcja
Piotrek oczekuje na waszą pomoc
Piotrek oczekuje na waszą pomoc
Od urodzenia chory jest na mózgowe porażenie dziecięce

Piotrek Parzymięso mieszka w Ostrowi Mazowieckiej. Jest chory na mózgowe porażenie dziecięce, od trzeciego miesiąca życia jest pod stałą opieką poradni rehabilitacyjnej w Ostrowi.

- Największym problemem jest jego mała motywacja do samodzielnego chodzenia oraz brak funduszy na specjalistyczne pomoce i turnusy rehabilitacyjne - mówi Halina Parzymięso, mama Piotrka.

Piotrkowi można pomóc, o co apelują Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" oraz rodzice. Każdy, kto składa zeznanie podatkowe, może odpisać 1 proc. podatku dochodowego właśnie dla Piotrka. Wystarczy tylko wpisać do odpowiedniej rubryki swego PIT "KRS: 0000037904, cel szczegółowy 1 %: 15460 Parzymięso Piotr".

Można także przekazać dowolną darowiznę na konto BPH S.A. Oddział w Warszawie 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615, Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą", ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa, tytułem: 15460 Parzymięso Piotr - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

- Zgromadzone środki będą w całości przeznaczone na potrzeby naszego syna - zapewnia pani Halina. - Z góry serdecznie dziękujemy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki