Osobowość Roku 2017 - ważne informacje dla nominowanych

Beata Modzelewska
Beata Modzelewska
Przeczytaj, to ci się może przydać. Jeśli pojawią się problemy, zadzwoń lub napisz e-mail (beata.modzelewska@polskapress.pl, tel. 697 770 536)

JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

FACEBOOK

Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie. Na Facebooku warto: opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania. Opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Tygodnika Ostrołęckiego. Na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 697 770 536)

MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH

Dla osób nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2017 przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Materiały można zamówić, wypełniając formularz:

KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne

PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie, na www.to.com.pl, na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na łamach Tygodnika Ostrołęckiego.

MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

Podczas głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem. Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy.

Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!