Osobowość Roku 2017 - ważne informacje dla nominowanych

  Osobowość Roku 2017 - ważne informacje dla nominowanych

  Zdjęcie autora materiału

  Beata Modzelewska

  Tygodnik Ostrołęcki

  Aktualizacja:

  Tygodnik Ostrołęcki

  Przeczytaj, to ci się może przydać. Jeśli pojawią się problemy, zadzwoń lub napisz e-mail (beata.modzelewska@polskapress.pl, tel. 697 770 536)

  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY  Przede wszystkim o nominacji do tytułu Osobowość Roku i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  FACEBOOK  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie. Na Facebooku warto: opublikować na profilu lub fanpage'u post z informacją o nominacji. Warto zamieścić w nim instrukcję głosowania. Opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u. Warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Tygodnika Ostrołęckiego. Na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu (jeśli potrzebujesz pomocy w zakładaniu wydarzenia, chętnie Ci pomożemy - zadzwoń pod nr tel. 697 770 536)

  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA NOMINOWANYCH  Dla osób nominowanych do tytułu Osobowość Roku 2017 przygotowujemy bezpłatne materiały promocyjne - grafiki do publikacji na Facebooku oraz plakaty i ulotki zachęcające do głosowania. Materiały można zamówić, wypełniając formularz:

  KLIKNIJ i zamów materiały promocyjne  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie, na www.to.com.pl, na naszym fanpage'u na Facebooku oraz na łamach Tygodnika Ostrołęckiego.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH  Podczas głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem. Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy.

  Raz jeszcze gratulujemy i życzymy wielu głosów!

  Czytaj treści premium w Tygodniku Ostrołęckim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Specjalnie dla Was

  Wideo