Olesiński bohaterem Narwi (zdjęcia, wideo bramki)

Przy piłce bohater spotkania, strzelec dwóch bramek dla Narwi - Przemysław Olesiński. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi odnieśli zwycięstwo w meczu przed własną publicznością z UKS SMS Łódź 2:0. Podopieczni Mateusza Miłoszewskiego już na początku meczu narzucili swój styl gry i stworzyli sobie sporo sytuacji do strzelenia bramki.

Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź

W spotkaniu z powodu choroby nie wystąpił Mariusz Marczak, ale bez niego niebiesko-czerwoni i tak radzili sobie bardzo dobrze. Po kwadransie gry prowadzili już 2:0, a bramki na swoim koncie zapisał napastnik Przemysław Olesiński. W pierwszej sytuacji wyłuskał piłkę w polu karnym i dużym spokojem pokonał golkipera gości Michała Kołbę. W drugiej po podaniu od Michała Lelujki ponownie znalazł się na dogodnej pozycji i umieścił piłkę w siatce.

Jeszcze w pierwszej połowie meczu Narwianie mieli sporo sytuacji bramkowych, ale Tomasz Niedźwiecki, Marcin Truszkowski i Piotr Strzeżysz nie zamienili ich na kolejne bramki. Sporo pracy miał także nasz bramkarz Andrzej Łyziński, ale wyszedł obronną ręką ze wszystkim sytuacji, będąc mocnym punktem naszego zespołu.

W drugiej połowie meczu zdecydowanie przeważali podopieczni Mateusza Miłoszewskiego, ale nie zdołali się pokusić o zmianę rezultatu. Nadal bardzo aktywny był strzelec dwóch bramek Przemysław Olesiński, dobre spotkanie rozegrywał Marcin Truszkowski, który dogrywał wraz z Marcinem Romanem wiele dokładnych piłek. Ostatecznie zasłużone zwycięstwo odnieśli piłkarze ostrołęckiej Narwi.

Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź 2:0 (2:0)
Bramki: Olesiński 12. 15.

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Kamiński, Zalewski, Pragacz - Niedźwiecki (57. Wilczewski), Strzeżysz, Roman (74. Parszewski), Lelujka (84. Skorupka) - Truszkowski, Olesiński (76. Zaniewski)