Ogłoszenie Wójta Gminy Łyse

Materiał informacyjny Gminy Łyse

OGŁOSZENIE
O ROZPOCZĘCIU KONSULTACJI SPOŁECZNYCH
projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łyse dla działki nr 1034, obręb Łyse, opracowanego z zastosowaniem postępowania uproszczonego

Na podstawie art. 27b ust. 4 pkt 4 lit. d w związku z art. 8h ust. 1 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym (t. j. Dz. U. z 2023 r. poz. 977 z późn. zm.), w związku z uchwałą Nr XLI/315/2023 Rady Gminy Łyse z dnia 4 grudnia 2023 r. w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łyse dla działki nr 1034, obręb Łyse zawiadamiam o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego Gminy Łyse dla działki nr 1034, obręb Łyse, opracowanego z zastosowaniem postępowania uproszczonego.

Konsultacje będą trwały do 20.03.2024 r. – w tym czasie można składać uwagi.

Uwagi do Wójta należy składać w formie papierowej (na adres: Urząd Gminy Łyse, ul. Ostrołęcka 2, 07-437 Łyse) lub elektronicznej, w tym za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności poczty elektronicznej (na adres mailowy: [email protected]) z podaniem imienia i nazwiska albo nazwy oraz adresu zamieszkania albo siedziby oraz adresu poczty elektronicznej, o ile taki posiada, a także wskazaniem, czy jest się właścicielem lub użytkownikiem wieczystym nieruchomości objętej uwagą, oraz możliwością podania dodatkowych danych do kontaktu, takich jak adres do korespondencji lub numer telefonu.

Uwagi składa się na formularzu dostępnym w Urzędzie Gminy Łyse, ul. Ostrołęcka 2, 07-437 Łyse oraz na stronie BIP Urzędu Gminy Łyse: https://uglyse.e-bip.eu (zakładka: Rejestr projektów planów miejscowych).

Z projektem oraz dokumentacją dotyczącą planu miejscowego można zapoznać się w siedzibie Urzędu Gminy Łyse, ul. Ostrołęcka 2, 07-437 Łyse, w pokoju nr 202, w godzinach 7.30 - 14.00 oraz na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy Łyse: https://uglyse.e-bip.eu (zakładka: Rejestr projektów planów miejscowych).

Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych dostępna jest na stronie internetowej BIP Urzędu Gminy: https://uglyse.e-bip.eu (zakładka: Ochrona danych osobowych > Klauzula informacyjna dla klientów Urzędu Gminy Łyse).

W związku z przetwarzaniem przez Wójta Gminy Łyse danych osobowych uzyskanych w toku sporządzania przedmiotowego planu miejscowego prawo, o którym mowa w art. 15 ust. 1 lit. g rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1, z późn. zm.), przysługuje, jeżeli nie wpływa na ochronę praw i wolności osoby, od której dane te pozyskano.

Wójt Gminy Łyse
Grzegorz Fabiszewski

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki