Ogłoszenie Burmistrza Myszyńca

Materiał informacyjny Gminy Myszyniec

Burmistrz Myszyńca zawiadamia
że w dniach od 05.12.2023 r. do 09.01.2024 roku odbędą się konsultacje społeczne projektu uchwały Rady Miejskiej w Myszyńcu w sprawie wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

Konsultacje społeczne mają na celu zapewnienie udziału interesariuszy w przygotowaniu dokumentów dotyczących procesu rewitalizacji, wymianę wiedzy i informacji oraz poznanie opinii w sprawie propozycji wyznaczenia obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji.

W konsultacjach społecznych mogą wziąć udział wszyscy interesariusze, m.in.: mieszkańcy, właściciele, użytkownicy wieczyści nieruchomości i podmioty zarządzające nieruchomościami znajdującymi się na terenie miasta, w tym spółdzielnie mieszkaniowe, wspólnoty mieszkaniowe, podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność gospodarczą, podmioty prowadzące lub zamierzające prowadzić na obszarze gminy działalność społeczną, w tym organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, jednostki samorządu terytorialnego oraz ich jednostki organizacyjne, organy administracji publicznej oraz inne podmioty, realizujące na obszarze rewitalizacji uprawnienia Skarbu Państwa, inne podmioty.

Dokumentacja dotycząca przedmiotu konsultacji będzie dostępna od dnia 05.12.2023 na stronach www.myszyniec.pl, https://myszyniec.nowoczesnagmina.pl oraz w siedzibie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, Pl. Wolności 60, 07-430, Myszyniec, Biuro Obsługi Mieszkańców (parter).

Konsultacje przeprowadzone zostaną w następujących formach:

  1. Zbieranie uwag w postaci elektronicznej za pomocą formularzy: formularz oraz ankieta konsultacyjna dostępnych do pobrania na stronie gminy oraz poprzez przesłanie za pomocą: poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected] lub skrytki ePUAP na adres: /UMMyszyniec/SkrytkaESP
  2. Zbieranie uwag w postaci papierowej: za pomocą formularzy zamieszczonych do pobrania oraz wydrukowania ze strony www.myszyniec.pl, https://myszyniec.nowoczesnagmina.pl; formularzy w formie papierowej udostępnionych w siedzibie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, Pl. Wolności 60, 07-430 Myszyniec, Biuro Obsługi Mieszkańców (parter).
  3. Zbieranie uwag ustnych w dniach od 05.12.2023 do 09.01.2024 r; w godz. pracy urzędu, w siedzibie Urzędu Miejskiego w Myszyńcu, Pl. Wolności 60 07-430, Myszyniec, Biuro Obsługi Mieszkańców (parter).
  4. Spotkanie konsultacyjne, które odbędzie się w dniu 28.12.2023 r. w godz. 10.00 – 12.00 w siedzibie Regionalnego Centrum Kultury Kurpiowskiej im Ks. Władysława Skierkowskiego w Myszyńcu, Pl. Wolności 58, 07-430 Myszyniec.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki