Nike z tylko jednym punktem zamyka ligową tabelę

Nike pod wodzą trenera Roberta Kupisza jeszcze nie odniosło ligowego zwycięstwa. Fot. A. Dobkowski
Kolejne spotkanie w rozgrywkach II ligi siatkówki przegrały zawodniczki ostrołęckiego Nike. Tym razem podopieczne Roberta Kupisza przegrały wyjazdowe spotkanie z UKS Ozorków 2:3.

Po przegranym łatwo pierwszym secie, w kolejnych dwóch odsłonach meczu zawodniczki Nike radziły sobie bardzo dobrze i nie dały dojść do głosu rywalkom. Wygrane do 15 i 16 podbudowały zespół, ale mimo to w czwartej partii po walce na przewagi w końcówce seta to gospodynie okazały się skuteczniejsze. w tie-breaku to siatkarki z Ozorkowa były wyraźnie lepsze i zanotowały na swoim koncie pierwsze zwycięstwo. Nike na pocieszenie pozostał jeden punkt, który i tak sprawia, że nasze siatkarki zamykają ligową tabelę II ligi, grupy 3.

UKS Ozorków - Nike Ostrołęka 3:2 (25:20, 15:25, 16:25, 26:24, 15:9)

Pozostałe wyniki 2. kolejki II ligi: Legionovia Legionowo - AZS Politechnika Radomska 3:0, LMLKS Łask - AZS AWF Warszawa 3:2 (18:25, 24:26, 25:19, 32:30, 18:16), EKS Skra Bełchatów - AZS Politechnika Warszawska 1:3 (16:25, 18:25, 25:23, 15:25). Pauzował: Orzeł Elbląg.