Nike z kolejnym zwycięstwem na koncie (zdjęcia)

Siatkarki Nike w dwóch pierwszych spotkaniach nie przegrały nawet seta.
Siatkarki Nike w dwóch pierwszych spotkaniach nie przegrały nawet seta. Fot. A. Dobkowski
Siatkarki Nike coraz lepiej prezentują się w turnieju o puchar dyrektora MOSiR rozgrywanym w hali im. Arkadiusza Gołasia przy ulicy Traugutta. Tym razem ostrołęczanki pewnie pokonały Orła Elbląg 3:0.

Eko Energia Nike Ostrołęka - Orzeł Elbląg

Podopieczne trenera Roberta Kupisza i Tomasza Kordowskiego rozegrały dobre zawody i nie pozwoliły rywalkom na rozwinięcie skrzydeł. Drugoligowy zespół z Elbląga, który jeszcze w zeszłym sezonie występował w jednej grupie właśnie z Nike w turnieju w Ostrołęce jak na razie zawodzi. W pierwszym spotkaniu przegrał bowiem z trzecioligowym TPS Rumia 1:3.

Gospodynie w spotkaniu bez większej historii wygrały niezwykle pewnie w kolejnych setach wygrywając do 12, 18 i 16. W efekcie mają na swoim dwa zwycięstwa i w czwartek w kolejnych meczach walczyć będą o zwycięstwo w całym turnieju podejmując TPS Rumia i AZS AWF Warszawa.

Eko Energia Nike Ostrołęka - Orzeł Elbląg 3:0 (25:12, 25:18, 25:16)