Nike walczy w turnieju młodziczek (zdjęcia)

Młodziczki ostrołęckiego Nike prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego. Fot. A. Dobkowski
Od porażki ze Spartą Warszawa udział w turnieju młodziczek rozpoczęły zawodniczki ostrołęckiego Nike prowadzone przez trenera Dariusza Werpachowskiego.

Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa

Ostrołęczanki, które jako gospodynie pierwszych zawodów rywalizują o mistrzostwo Mazowsza jedynie w pierwszym secie były równorzędnym rywalem dla zespołu ze stolicy i mogły nawet spokojnie wygrać to starcie. Zabrakło jednak zimnej krwi, kiedy to po bardzo dobrze wyprowadzanych atakach Nike wyszło na prowadzenie 20:19 i straciło pięć punktów, zdobywając tylko jeden. W efekcie uległo 21:25.

W drugim secie podopieczne Dariusza Werpachowskiego totalnie pogubiły się na przyjęciu, czego efektem był brak wyprowadzanych ataków. Rywalki skrupulatnie wykorzystywały większość piłek nad siatką, chociaż popełniały również sporo błędów. W efekcie wygrały 25:13 i całe spotkanie 2:0. Przed naszymi zawodniczkami jeszcze spotkania z Wrzosem Międzyborów, NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki, Volley Płock oraz Pułaski Warszawa.

Nike w turnieju występuje w składzie: Paulina Niedźwiecka, Paulina Trzcińska, Klaudia Chełstowska, Natalia Ossowska, Magda Wiszowata, Dominika Bodytko, Michalina Liszewska, Angelika Mierzejewska, Kinga Radzka, Aleksandra Piersa, Katarzyna Majewska, Kaja Kędzierska, Kinga Wyszomirska.