Nike przegrało ważny mecz z Salosem

Czołowa zawodniczka ostrołęckiego Nike Monika Gromadzka.
Czołowa zawodniczka ostrołęckiego Nike Monika Gromadzka. Fot. Archiwum
Kolejne spotkanie na drugoligowych parkietach przegrały zawodniczki ostrołęckiego Nike. Tym razem podopieczne Edwarda Góreckiego nie sprostały w meczu przed własną publicznością Salosowi Legionowo.

Już pierwszy set nie ułożył się po myśli ostrołęckiego zespołu. Łatwa przegrana do 16, sporo błędów i większa konsekwencja w grze zespołu gości to krótka charakterystyka tego fragmentu meczu. Drugi z kolei po bardzo zaciętej i ofiarnej walce wygrały nasze dziewczęta. Podobnie było w trzeciej partii tego spotkania i Nike wyszło na prowadzenie zapewniając sobie już jeden punkt. Niestety w czwartym secie mimo, że mogły zapewnić sobie zwycięstwo, przegrały na przewagi do 23. Tie-brak również należał do zawodniczek z Legionowa, które wygrały go do 7 i całe spotkanie 3:2. Niestety podopieczne Edwarda Góreckiego przegrały niezwykle ważne spotkanie i nadal plasują się w strefie spadkowej.

Nike Ostrołęka - Salos Legionowo 2:3 (16:25, 26:24, 25:23, 23:25, 7:15)