Nike o krok od medalu Mistrzostw Mazowsza

Zawodniczki ostrołęckiego Nike w niedzielę stoczą niezwykle ważne spotkanie z Legionovią. Fot. A. Dobkowski
Zawodniczki ostrołęckiego Nike walczą o medal Mistrzostw Mazowsza podczas turnieju finałowego w Warszawie.

W drugim dniu turnieju podopieczne Dariusza Piersy pokonały MOS Wola Warszawa i są bardzo blisko zdobycia medalu i awansu do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski. W drugim sobotnim spotkaniu Sparta Warszawa bez żadnych problemów pokonała Legionovię Legionowo 3:0. W pierwszym dniu turnieju Nike przegrało właśnie spotkanie ze Spartą, z kolei jutro w ostatnim meczu zagra z Legionovią Legionowo. Jeśli nasze zawodniczki wygrają to spotkanie mogą zdobyć srebrny medal, w przeciwnym razie będą musiały zadowolić się brązem.

Nike Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 3:1 (27:25, 25:23, 18:25, 25:22)

Wyniki pozostałych spotkań: Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa 0:3, Sparta Warszawa - Legionovia Legionowo 3:0, Legionovia Legionowo - MOS Wola Warszawa 3:1.