Narew z punktami, ale bez Łyzińskiego. Zobacz zdjęcia i wideo

Świetną dyspozycję Andrzeja Łyzińskiego w meczach IV ligi przerwała bolesna kontuzja. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Narwi pewnie pokonali trzeci zespół rozgrywek IV ligi mazowieckiej Wisłę II Płock 3:0. W spotkaniu na stadionie przy ulicy Witosa podopieczni trenera Dariusza Narolewskiego rozegrali bardzo dobre zawody.

MKS Narew Ostrołęka - Wisła II Płock

Bramki dla niebiesko-czerwonych strzelili Ukrainiec Volodymyr Khomyn, Piotr Kubat i Mateusz Pełtak.

Narwianie w 40. minucie meczu musieli radzić sobie bez Andrzeja Łyzińskiego. Golkiper niebiesko-czerwonych w starciu z rywalem doznał złamania ręki w nadgarstku i karetką został odwieziony do szpitala. W jego miejsce na placu gry pojawił się Kamil Rymek.

Utalentowany bramkarz Narwi będzie musiał godnie zastąpić swojego doświadczonego kolegę w ostatnich pięciu spotkania obecnego sezonu. Kolejne starcie niebiesko-czerwoni rozegrają w Przasnyszu. W środę, 28 maja zmierzą się z miejscowym MKS. Początek konfrontacji o godz. 17.00.

MKS Narew Ostrołęka - Wisła II Płock 3:0 (2:0)
Bramki: Khomyn 7., Kubat 29., Pełtak 62.

Narew: Łyziński (41. Rymek) - Gawrych, Parzych, Pełtak, Skorupka - Kruk (46. D. Dzwonkowski), Strzeżysz (70. Stachowicz), Sowa, Khomyn - Kubat, Niedźwiecki (75. D. Wargulewski)