Narew Ostrołęka na remis z Orłem Sypniewo [WIDEO, ZDJĘCIA]

Gdyby ostrołęcka Narew wykorzystała wszystkie stworzone sytuacje podbramkowe, to odniosłaby efektowne zwycięstwo na inaugurację nowego sezonu. Niestety, piłkarze trenera Rafała Koska strzelili tylko jedną bramkę, jedną też stracili, a mecz zakończył się podziałem punktów.

Start był wymarzony, bo w 10. minucie Bartosz Pędzich strzelił gola na 1:0 dla Narwi. Ostrołęczanie mogli trafić jeszcze raz do siatki, ale to się nie udało. W 35. minucie było już 1:1. Zawodnik zespołu przyjezdnego uderzył potężnie zza pola karnego, a Daniel Woźniak mógł tylko odprowadzić piłkę wzrokiem.

W drugiej połowie to Narew miała zdecydowaną przewagę. W kilku sytuacjach niebiesko-czerwoni wręcz powinni trafić do siatki, lecz albo byli nieskuteczni, albo pięknymi interwencjami popisywał się bramkarz Orła. Ostatecznie skończyło się wynikiem 1:1, co z przebiegu gry wydaje się rozczarowaniem dla gospodarzy. Byli oni zespołem mającym optyczną przewagę i mogli zakończyć mecz upragnionym zwycięstwem.

Narew Ostrołęka - Orzeł Sypniewo 1:1 (1:1)
Bramka dla Narwi: Pędzich 10.

Narew: Woźniak - Dziczek, Lutrzykowski, Dworecki, Dąbrowski I, Dąbrowski II, Jóźwiak, Markowski, Gontarz, Chorążewicz, Pędzich. Zagrali również: Mierzejewski, Sobotka, Kobrzyński.