Młodzież z Korony Ostrołęka lepsza od Varsovii [ZDJĘCIA]

Juniorzy młodsi Korony Ostrołęka odnieśli trzecie zwycięstwo w I lidze wojewódzkiej rocznika 2002. Żółto-niebiescy pokonali u siebie Varsovię Warszawa i są na trzecim miejscu w tabeli.

Korona otworzyła wynik meczu już w 16. minucie za sprawą Aleksandra Dmochowskiego. 20 minut później przyjezdni doprowadzili do wyrównania, a szczęśliwym strzelcem bramki był Piotr Bujak. Na kolejne gole poczekaliśmy do drugiej połowy spotkania: w 68. minucie prowadzenie Koronie dał Bartosz Zięba, a w 80. minucie wynik na 3:1 ustalił Michał Kaliszewski. Ostrołęccy piłkarze w siedmiu meczach przegrali tylko raz - oprócz tego mają na swoim koncie trzy zwycięstwa i trzy remisy. Dzięki temu żółto-niebiescy zajmują trzecie miejsce w tabeli za Świtem Nowy Dwór Mazowiecki i Polonią Warszawa.

Najbliższe spotkanie Korony z rocznika 2002 już 30 września na wyjeździe. Rywalem będzie lider I ligi mazowieckiej - Świt Nowy Dwór Mazowiecki.

Korona Ostrołęka - Varsovia Warszawa 3:1 (1:1)
Bramki: 16' Dmochowski, 68' Zięba, 80' Kaliszewski - 36' Bujak

Korona: Fuksiński - Dasiak, Dmochowski, Galara, Głażewski, Juchniewicz, Kaliszewski, Kiernozek, Mierzejewski, Nisiobęcki, Zięba. Zagrali również: Długokęcki, Lubiak, Adamowski, Blat, Mrożek.