MKS Przasnysz już liderem IV ligi!

Przasnyszanie odnieśli zwycięstwo na wagę fotela lidera IV ligi.
Przasnyszanie odnieśli zwycięstwo na wagę fotela lidera IV ligi. A. Dobkowski
Piłkarze MKS Przasnysz w starciu 15. kolejki rozgrywek IV ligi mazowieckiej - grupy północ odnieśli zwycięstwo nad MKS Ciechanów 2:1.

Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego prowadzenie objęli w 50. minucie meczu. Na bramkę rywali uderzał Artur Gawęda, a piłkę nieszczęśliwie do własnej bramki wbił Łukasz Barankiewicz. W 71. minucie meczu przasnyszanie strzelili drugiego gola. Tym razem Paweł Olszewski wykorzystał asystę od Piotra Piaseckiego i zdobył drugiego gola dla gospodarzy. MKS Ciechanów stać było na honorowe trafienie za sprawą Łukasza Barankiewicza, którzy wykorzystał dobre dogranie od Patryka Tosika.

Zwycięstwo przasnyszan przy porażce Huraganu Wołomin i remisie Ożarowianki Ożarów Mazowiecki dało drużynie z Przasnysza awans na pozycję lidera rozgrywek IV ligi. Już w najbliższą środę, 11 listopada kolejne starcie MKS Przasnysz przed własną publicznością. Podopieczni trenera Wiktora Pełkowskiego podejmą Czarnych Węgrów. Początek meczu o godz. 13.00.

MKS Przasnysz - MKS Ciechanów 2:1 (0:0)
Bramki: Barankiewicz 50.(s) Olszewski 71. - Barankiewicz 85.

Przasnysz: Wiśniewski - Przebierała, Pepłowski, Butryn, Grędziński, Gawęda (68. Kosiorek), Chełchowski (74. Smoliński), Rutkowski (83. Michalak), Pragacz, Piasecki, Olszewski