MKS Małkini ponownie remisuje 3:3 (aktualna tabela)

Mirosław Dylewski
M. Dylewski
Po raz drugi w tym sezonie MKS Małkinia kończy mecz wynikiem 3:3. Kolejkę wcześniej jeden punkt wywalczyli w meczu z Tęczą Stanisławów, a w 13 kolejce ten sam manewr wykonali na wyjeździe z Orłem Unin. Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej zajmują w tabeli Siedleckiej Ligi Okręgowej ósme miejsce tracąc do lidera, Naprzód Skórzec, dziesięć punktów.

W niedzielę, 25 października 2009, MKS Małkinia grał na wyjeździe z Orłem Unin, jednyą z najsłabszych w tym sezonie drużyną, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli i do tej pory ugrała zaledwie 10 punktów. Mecz nie należał do łatwych, szczególnie, że na bramce zabrakło pierwszego golkipera Małkini, Marcina Rytel-Floryszczyka. Jego miejsce zajął czołowy napastnik MKS-u - Radosław Przesmycki. Zmiana ta wymusiła na trenerze Suchodolskim jeszcze kilka innych ustawień zawodników.

Mecz rozpoczął się dość szczęśliwie dla gości, gdyż już w 11 minucie, po celnym strzale Kamila Małkińskiego prowadzili 0:1. W 14 minut potem gospodarze nie dali żadnej szansy napastnikowi Małkini broniącemu bramki swojej drużyny doprowadzając do wyrównania. Na prowadzenie wyszli już minutę później ponownie karząc Przesmyckiemu wyjmować piłkę z własnej bramki. Wyrównującego gola na kilka sekund przed zejściem do szatni na przerwę strzela, obchodzący w tym dniu swoje 19 urodziny, Paweł Jakubik.

W drugiej połowie padają jeszcze dwie bramki - solidarnie dla każdej z drużyn. Pierwsi bramkę strzelają gospodarze, a następnie, kolejny prezent urodzinowy robi sobie Jakubik i po raz drugi tego dnia, w 76 minucie, pokonuje golkipera Orła. Dzięki tej bramce pozwala drużynie zdobyć 1 punkt i utrzymać ósme miejsce w tabeli.

Orzeł Unin - MKS Małkinia - 3:3 (2:2)