Mistrzowie Agro w mediach społecznościowych: zobacz, jakim wsparciem cieszą się uczestnicy akcji!

Akcja specjalna Mistrzowie Agro 2024
Wyróżniają się w swoich społecznościach - są zaangażowani, pomysłowi, aktywni i pomocni. Teraz to właśnie te społeczności postanowiły im podziękować! Sprawdziliśmy, jakie emocje towarzyszyły osobom zgłoszonym do Mistrzów Agro oraz ich rodzinom i znajomym podczas startu akcji.

Rozpoczęła się kolejna edycja wielkiego plebiscytu wiejskiego i rolniczego. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku Czytelnicy mogą nominować kandydatów do nagród w następujących kategoriach:

Kliknij i czytaj więcej o akcji!
ZAGŁOSUJ lub ZGŁOŚ
kandydata

Poprzez zgłoszenie do naszej akcji można nie tylko docenić osobę nominowaną, ale także podziękować za jej ponadprzeciętne zaangażowanie i wszelkie inicjatywy, podejmowane na rzecz małej ojczyzny i jej mieszkańców. Każda taka nominacja to przede wszystkim olbrzymie wyróżnienie, które niesie ze sobą wyjątkowe emocje. Właśnie nimi uczestnicy akcji chętnie dzielą się w mediach społecznościowych, przy okazji informując, że mają szansę na tytuły i nagrody.

Co jeszcze warto opublikować np. na Facebooku? Chociażby list nominacyjny czy materiały promocyjne, otrzymane od Redakcji. W treści posta uczestnicy także dzielą się przeżywanymi emocjami i wdzięcznością za wyróżnienie. To dobry pomysł, aby jednocześnie poinformować oraz zachęcić zgromadzone na platformie grono bliższych i dalszych znajomych do głosowania!

Udział w akcji to dla wielu uczestników także szansa, aby zaprezentować szerszemu gronu odbiorców swoją działalność, motywacje czy pasje. Algorytm mediów społecznościowych chętnie doceni post, który gromadzi wiele reakcji, udostępnień czy komentarzy, a my dzięki temu zyskujemy szansę na dotarcie do osób, które do tej pory nie słyszały o tym, czym się zajmujemy. Krótki opis i kilka zdjęć, ilustrujących nasze zaangażowanie mogą w prosty sposób zachęcić odbiorców do wsparcia w głosowaniu.

Dumna rodzina,
dumni znajomi

Nominacja to powód do olbrzymiej radości nie tylko dla samych wyróżnionych! Również ich najbliżsi chętnie dzielą się w mediach społecznościowych tą informacją, okazując swoje wsparcie i dumę.

Warto pamiętać, że udostępnienie czy opublikowanie wiadomości o wyróżnieniu przez innych użytkowników czy profile, działające na platformie, to ogromna szansa dla nominowanych na dotarcie do jeszcze szerszego grona odbiorców, a więc jednocześnie szansa na dodatkowe głosy!

Na koniec przypomnimy jeszcze, że media społecznościowe kochają różnorodność i kreatywność. Stworzenie unikalnego wideo czy wyróżniającej się grafiki jest w dzisiejszych czasach bardzo łatwe, wystarczy pomysł i kilka kliknięć! Uczestnicy akcji Mistrzowie Agro doskonale to rozumieją i korzystają z pełni możliwości platform społecznościowych!

Wszystkim nominowanym raz jeszcze serdecznie gratulujemy!
Życzymy powodzenia i wielu głosów!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Mistrzowie Agro w mediach społecznościowych: zobacz, jakim wsparciem cieszą się uczestnicy akcji! - Polska News

Wróć na to.com.pl Tygodnik Ostrołęcki