Metamorfozy 2017 w Galerii Bursztynowej [ZDJĘCIA+WIDEO]

Materiał partnera zewnętrznego
Metamorfozy sześciu finalistek akcji "Odkryj siebie na nowo - Metamorfozy" odbyły się 14 i 15 lutego. Były to niewątpliwie dni pełne wrażeń dla uczestniczek projektu, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Do tej pory kilku tysiącom obserwujących projekt osobom zdradziliśmy kulisy metamorfoz. Tym razem przedstawiamy pełną relację z wydarzenia.

Co sądzą o swoich przemianach oraz jak poradziły sobie podczas sesji zdjęciowej nasze finalistki, możecie zobaczyć, oglądając film. Dla fanów projektu przygotowaliśmy także galerię zdjęć.

Już 1 marca br. będzie można zagłosować na swoją faworytkę. Głosowanie odbędzie się na naszym Facebooku i potrwa do 8 marca. To od Was zależy, która z Pań zdobędzie nagrodę główną, czyli weekend z osobą towarzyszącą w Hotelu&SPA Natura Mazur w Warchałach. Przypominamy też, że pierwsze trzy miejsca nagrodzimy zestawem ubrań, które uczestniczki zaprezentowały podczas sesji zdjęciowej.

Główni partnerzy akcji: Perfumeria Douglas, Salon fryzjersko-kosmetyczny For You, Hotel&SPA Natura Mazur.

Nasze finalistki ubrały takie marki jak: Elisabeth, Swing, Moda Coctail, Quiosque, Big Star, Moodo, Diverse, Top Secret, Greenpoint.

Wideo

Dodaj ogłoszenie