Mała Miss, Mały Mister 2015 - czekamy na zgłoszenia

Magda Mrozek
Oto nasi ubiegłoroczni zwycięzcy
Oto nasi ubiegłoroczni zwycięzcy
Udostępnij:
Po raz dziewiąty wybierzemy Małą Miss i Małego Mistera. W tym roku ponownie zapraszamy do zabawy i trochę starsze dzieci. Konkurs będzie się odbywał w dwóch kategoriach wiekowych.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych małych Czytelników i ich rodziców, rok temu postanowiliśmy zmienić nieco zasady plebiscytu. Nasz konkurs obywać się będzie w dwóch kategoriach wiekowych: 3-5 lat oraz 6-8 lat. W tej drugiej kategorii będą mogli wziąć udział również dotychczasowi zwycięzcy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i czekamy do 14 maja na zgłoszenia kandydatów (wyłącznie z terenu, na którym ukazuje się "Tygodnik Ostrołęcki" i jego mutacje). Zdjęcia wraz z opisem dziecka (wiek, adres, czym się interesuje, co lubi robić) można przysłać mailem na adres: magdalena. mrozek@ tygodnikostrolecki.pl bądź na adres tradycyjny: "Tygodnik Ostrołęcki", ul. Gorbatowa 2a, 07-410 Ostrołęka, z dopiskiem "Mała Miss, Mały Mister 2015".

Warunkiem jest, by zdjęcia były dobrej jakości, o rozdzielczości przynajmniej 1024 x 768, z wizerunkiem dziecka na pierwszym planie. Zastrzegamy sobie niedopuszczenie kandydata do konkursu jeśli wymóg ten nie zostanie spełniony. Można też przyjść do redakcji z dzieckiem i my je sfotografujemy. Ponadto koniecznym warunkiem udziału w plebiscycie jest także dostarczenie do redakcji oryginalnego (wyciętego z gazety) kuponu zgłoszeniowego z podpisem rodzica bądź opiekuna prawnego. Zdjęcia dzieci będziemy publikować co tydzień w gazecie oraz na bieżąco na naszej stronie www.to.com.pl.

Konkurs będzie przebiegał w dwóch etapach. Spośród wszystkich zgłoszeń, głosami Czytelników (SMS-y i kupony) zostanie wybranych 6 półfinalistek i 6 półfinalistów w kat. 3-5 lat oraz pięć półfinalistek i półfinalistów w kat. 6-8 lat. Następnie odbędzie się głosowanie finałowe. Wyniki zostaną ogłoszone podczas imprezy plenerowej, którą planujemy pod koniec czerwca. Zaprosimy na nią wszystkich uczestników plebiscytu i na wszystkich będą czekały upominki i super zabawa. W młodszej kategorii wybierzemy Małą Miss i dwie wicemiss oraz Małego Mistera i dwóch wicemisterów. W starszej kategorii: Miss Foto i Mistera Foto, dwie wicemiss i dwóch wicemisterów.

Regulamin
I. Postanowienia ogólne
1. Konkurs "Mała Miss, Mały Mister" organizowany jest przez "Tygodnik Ostrołęcki" z siedzibą w Ostrołęce, ul. Gorbatowa 2a.
2. Konkurs rozpoczyna się 11 kwietnia i trwa do 26 czerwca 2015 r.
3. Informacje na temat konkursu dostępne będą w wydaniu papierowym TO oraz na stronie internetowej www.to.com.pl.
4. O tytuł "Małej Miss" i "Małego Mistera" mogą ubiegać się dzieci w wieku od 3 do 6 lat. O tytuł Miss Foto, Mistera Foto dzieci w wieku 6-8 lat. Udział dziecka w konkursie wymaga zgody rodziców lub opiekunów prawnych, którzy kwitują odbiór nagrody w imieniu uczestnika.
II. Zasady konkursu
5. Aby wziąć udział w konkursie należy:
a) przesłać zdjęcie w terminie do 14 maja 2015 r. wraz z oryginalnym, wyciętym z gazety kuponem zgłoszeniowym,
b) wypełnić kupon zgłoszeniowy, wpisując w poszczególne pola wymagane informacje oraz dane osobowe,
c) zapoznać się z regulaminem konkursu i dokonać jego akceptacji w kuponie zgłoszeniowym,
6. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedno zdjęcie. Zdjęcie nie może mieć charakteru naruszającego dobre obyczaje.
7. Warunkiem udziału w konkursie i odebrania nagrody jest podanie prawidłowych danych osobowych.
8. Brak akceptacji dla regulaminu konkursu, niespełnienie warunków określonych w pkt. 4-7 powoduje automatyczną dyskwalifikację danego uczestnika konkursu.
9. Uczestnicy konkursu przesyłają do redakcji zdjęcia w terminie od 11 kwietnia do 14 maja. Każdej fotografii będzie nadany numer zgodny z chronologicznym napływem zdjęć do redakcji. Zdjęcia będą publikowane na łamach TO oraz umieszczane na stronie internetowej www.to. com.pl. Głosowanie na poszczególnych kandydatów do tytułu "Mała Miss, Mały Mister" i Miss Foto oraz Mistera Foto odbywać się będzie za pomocą kuponów drukowanych w gazecie oraz SMS-ów. Głosy będzie można oddawać do 28 maja do godz. 22.00. Po tym terminie zostaną wyłonieni półfinaliści konkursu - 6 dziewczynek i 6 chłopców, którzy uzyskali największą liczbę głosów. Na półfinalistów będzie możne głosować za pomocą kuponów od 2 do 18 czerwca do godz. 22.00.
11. Spośród półfinalistów zostaną wyłonieni finaliści, którzy uzyskają największą ilość głosów: Mała Miss i dwie Wicemiss; Mały Mister i dwóch Wicemisterów oraz Miss Foto, dwie wicemiss Foto, Mistera Foto i dwóch wicemisterów Foto.
III. Nagrody
12. Nagrody ufundowane przez sponsorów konkursu otrzymają: Mała Miss i dwie Wicemiss, Mały Mister i dwóch Wicemisterów, Miss Foto i dwie wicemiss, Mister Foto i dwóch wicemisterów Foto. Poza tym finaliści i półfinaliści wezmą udział w uroczystym rozstrzygnięciu konkursu.
13. W przypadku, gdy wartość nagrody przekroczy 760 złotych brutto redakcja zastrzega sobie prawo pobrania od opiekunów uczestników konkursu podatku w wysokości 10% wartości nagrody.
IV. Postanowienia końcowe
14. Wysyłając zdjęcie do redakcji TO i akceptując regulamin konkursu, uczestnik oświadcza, że posiada pełne prawo do zdjęcia i przesyłając je do redakcji TO nie narusza praw osób trzecich oraz udziela TO nieodpłatnie i bezterminowo prawa publikacji swojego wizerunku w wydaniu papierowym i internetowym gazety.
15. Wysyłając zdjęcie na konkurs, a tym samym akceptując regulamin konkursu uczestnik wyraża zgodę na dokonanie przez redakcję TO opracowania zdjęć, w zakresie niezbędnym z punktu widzenia technicznego do opublikowania zdjęcia w gazecie, z zastrzeżeniem, że nie zostanie zmieniony charakter zdjęcia.
16. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady konkursu.
17. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie najbliższej rodziny pracowników "Tygodnika Ostrołęckiego"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Tygodnik Ostrołęcki
Dodaj ogłoszenie