Łomianki rozłożyły Koronę na łopatki. Zobacz zdjęcia i wideo

Paweł Kuzia z trudem przedzierał się przez defensywę gości.
Paweł Kuzia z trudem przedzierał się przez defensywę gości. A. Dobkowski
Korona HiD Ostrołęka przegrała kolejne spotkanie na czwartoligowych boiskach. Tym razem podopieczni trenera Tomasza Słowika i Roberta Sokoła ulegli KS Łomianki 1:3.

Korona HiD Ostrołęka - KS Łomianki

Pierwsza połowa spotkania na stadionie przy ulicy Witosa należała do gospodarzy, którzy stworzyli lepsze sytuacje strzeleckie za sprawą Pawła Dzbeńskiego i Pawła Kuzi.

Kibice na stadionie przy ulicy Witosa mieli nadzieję, że po zmianie stron żółto-niebiescy będą grać konsekwentnie i znajdą drogę do bramki rywala. Niestety popełnili fatalne błędy w obronie, które kosztowały ich utratę kluczowych bramek.

Dwukrotnie na listę strzelców wpisywał się Paweł Madej, a jedno trafienie dołożył Oskar Iwan. Gospodarze poderwali się jeszcze do walki, czego efektem była bramka strzelona przez Michała Noska z rzutu karnego.

W kolejnych akcjach Michał Nosek, Paweł Kuzia i wprowadzony po przerwie Rafał Ogonowski nie potrafili jednak pokonać golkipera gości i to Łomianki wywiozły komplet punktów z Ostrołęki.

- Przegraliśmy przez indywidualne błędy w defensywie, których na tym poziomie rozgrywek nie możemy popełniać - podkreślał po spotkaniu grający trener Korony HiD Robert Sokół, który tym razem oglądał mecz z ławki rezerwowych.

Korona HiD Ostrołęka - KS Łomianki 1:3 (0:0)

Bramki: Nosek 72. (k) - Madej 50. 65. Iwan 70.

Korona HiD: Szczechowiak - K. Kamionowski (63. Kaczyński), Grochocki, Manowski, Borkowski - Kuzia, Szkopek (63. Ogonowski), P. Kamionowski, Dzbeński (82. Słowik) - Majewski, Nosek