Lokale wyborcze Ostrów Mazowiecka. Gdzie głosować w wyborach samorządowych 2014

Magda MrozekZaktualizowano 
W wyborach samorządowych, dziś, lokale wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do godz. 21.00. Po zakończeniu głosowania sondażowe wyniki podadzą stacje telewizyjne. Na oficjalne wyniki trzeba będzie poczekać nawet kilka dni. Sprawdź gdzie możesz zagłosować

Obwód nr 1, Liga Obrony Kraju 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Różańska 5:

ANTONIEGO SŁONIMSKIEGO, ANTONIEGO WRÓBLEWSKIEGO, BŁAŻEJA STOLARSKIEGO, DOBRA, GĘSIA, HENRYKA GOSIEWSKIEGO, JAGODOWA, KONSTANTEGO I GAŁCZYŃSKIEGO, KRUCZA, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO (10 - 16) PARZYSTE, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO (17 - 19) ,KS.KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO, LEONA KRUCZKOWSKIEGO, LEŚNA (20- 78), MACIEJA RATAJA ,MAKSYMILIANA MALINOWSKIEGO ,PASTERSKA ,PRZESKOK, PUŁKOWNIKA WITOLDA SZTARKA, TADEUSZA GAJCEGO ,TOMASZA NOCZNICKIEGO ,WARSZAWSKA, WINCENTEGO WITOSA, ZOFII NAŁKOWSKIEJ BĄKÓWKA, BŁĘKITNA, BOROWIKOWA, DZIKA, GRZYBOWA, JANA MATEJKI, KS.JERZEGO POPIEŁUSZKI, KUBUSIA PUCHATKA, PODLEŚNA, RYCERSKA, STANISŁAWA MIKOŁAJCZYKA ŁAMANA, MARCINA MIESZKA, MARII DĄBROWSKIEJ,MARII I JÓZEFA ŚWIDERSKICHMARII SKŁODOWSKIEJ-CURIE, OSKARA KOLBERGA, OWOCOWA, PARCELACYJNA,RADOSNA, ROT. WITOLDA PILECKIEGO, RÓŻANA, RÓŻAŃSKA, SPACEROWA, TAMKOWA, WIDNA, WIŚNIOWA, WOJSKA POLSKIEGO, WYZWOLENIA.

Obwód nr 2, Szkoła Podstawowa nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Partyzantów 39:
63-GO ROKU [ 14 - 24 ] PARZYSTE, 63-GO ROKU [ 25 - 63 ], BOLESŁAWA LEŚMIANA, BROKOWSKA, GAJOWA, GEN.MARIANA LANGIEWICZA, GUSTAWA MORCINKA, JANA LECHONIA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, JULIANA PRZYBOSIA, JULIANA TUWIMA, KAZIMIERY IŁŁAKOWICZÓWNY, KAZIMIERZA PRZERWY TETMAJERA, KORNELA MAKUSZYŃSKIEGO, KOSYNIERÓW, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO [ 11 - 13 ] NIEPARZYSTE, KRZYSZTOFA BACZYŃSKIEGO [ 2 - 9 ], KS. STANISŁAWA BRZÓSKI, LEOPOLDA STAFFA, LEŚNA [ 2 - 18 ],NA POLANCE, POPRZECZNA, ROMUALDA TRAUGUTTA, SOSNOWA, STANISŁAWA WITKIEWICZA, TADEUSZA BOROWSKIEGO, ZACISZNA, ZIELONA, ADAMA MICKIEWICZA, BOLESŁAWA PRUSA[ 26 - 42 ] PARZYSTE, BOLESŁAWA PRUSA, [ 3 - 24 ] JAGIELLOŃSKA, KRÓLOWEJ BONY, OGRODOWA, STEFANA OKRZEI.

Obwód nr 3, Szkoła Podstawowa nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Partyzantów 39
63-GO ROKU, [ 1 - 13A ], 63-GO ROKU, [ 15 - 23 ] NIEPARZYSTE, AKACJOWA, BILLEWICZÓWNY, BRZOZOWA, BUKOWA, DĘBOWA, GRÓDŹKI, HAJDUCZKA, JANA SKRZETUSKIEGO, JESIONOWA, KACZA, KALINOWA, KETLINGA, KIEMLICZÓW, ŁĄKOWA, MAGNOLII, MALINOWA, MAZOWIECKA, MICHAŁA WOŁODYJOWSKIEGO, OLSZYNOWA, PARKOWA, PAWŁA SAPIEHY, PIASKOWA, PODSTOCZYSKO, PROSTA, ROCHA KOWALSKIEGO, SREBRNA, ŚWIERKOWA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, [ 47 - 85 ] NIEPARZYSTE WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, [ 88 - 999 ]WRZOSOWA, GŁOWACKIEGO, KAMIENNA, LAWENDOWA, WITAMINOWA
Obwód nr 4, Miejskie Przedszkole Nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Zwycięstwa 2 ,
18 PAL, ADAMA ASNYKA, BOLESŁAWA PRUSA, [ 25 - 47 ] NIEPARZYSTE, BOLESŁAWA PRUSA, [ 48 - 999 ], CICHA, HARCERSKA, JASNA, KLONOWA, MARII RODZIEWICZÓWNY, MIKOŁAJA REJA, MIŁA, MIODOWA, OKRĘŻNA, POGODNA, PRZYJAŹNI, ROBOTNICZA, SIELSKA, SŁONECZNA, ZŁOTA, ZWYCIĘSTWA, ŻURAWIA, HENRYKA SUCHARSKIEGO, PUSTA,CMENTARNA, DZIAŁKOWA, ELIZY ORZESZKOWEJ, GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, 48 - 60 PARZYSTE,GEN.WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO, 6 - 46 JACKA MALCZEWSKIEGO, JANUSZA KORCZAKA, JÓZEFA CHEŁMOŃSKIEGO, JULIANA FAŁATA, LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, MAKSYMILIANA GIERYMSKIEGO, STANISŁAWA MONIUSZKI, STANISŁAWA NOAKOWSKIEGO, STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO, WOJCIECHA KOSSAKA, BŁOTNA

Obwód nr 5, Centrum Integracji Społecznej 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Chopina 2b
3-GO MAJA 41 - 63 NIEPARZYSTE,3 -GO MAJA 64 - 999, KRÓTKA, LUDWIKA MIECZKOWSKIEGO, PARTYZANTÓW, STANISŁAWA DUBOISA 1 - 15 ,STANISŁAWA DUBOISA 19 ,STEFANA BATOREGO,DOLNA, FRYDERYKA CHOPINA, IGNACEGO MYSTKOWSKIEGO, JANA KOCHANOWSKIEGO, JANA ONUFREGO ZAGŁOBY,JAŚMINOWA, KAROLA FRYCZEGO, KSIĄŻĘCA, KWIATOWA, MIKOŁAJA KOPERNIKA, PIOTRA SKARGI, PL. LUDWIKA WARYŃSKIEGO, PŁK. KAROLA PIŁATA, STANISŁAWA STASZICA, TARGOWA, WIEJSKA, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 1-46, WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO 48-72 PARZYSTE, WYSOKA, HENRYKA TRĘBICKIEGO

Obwód nr 6, Zespół Szkół Nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Tadeusza Kościuszki 8
3-GO MAJA 2 - 40, 3-GO MAJA 48 - 62 PARZYSTE, JANA KILIŃSKIEGO , JULIUSZA SŁOWACKIEGO , KSIĘDZA JANA SOBOTKI ,PLAC WOLNOŚCI , TADEUSZA KOŚCIUSZKI 1 - 32A , TADEUSZA KOŚCIUSZKI 39 ,

Obwód nr 7, Zespół Szkół Publicznych Nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Grota Roweckiego 6
ARMII KRAJOWEJ- NIEPARZYSET, CHABROWA,GOŁĘBIA, JANA NAJMOŁY, LUBIEJEWSKA 20A-22 PARZYSTE, 33-93; MŁYŃSKA, PASAŻERSKA, PETRONELI PAWŁOWSKIEJ, PÓŁNOCNA, PTASIA,SADOWA,TADEUSZA KOŚCIUSZKI OD51 DO KOŃCA., TOROWA, WIADUKOTOWA, WIATRACZNA, WILEŃSKA,WIOSENNA, WODNA, WSCHODNIA, ZACHODNIA, ZŁOTYCH KŁOSÓW, ŚCIENNA

Obwód nr 8, Zespół Szkół Publicznych Nr 1 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Grota Roweckiego 6
JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, LUBIEJEWSKA 1-2; 3-6;; 7-17; 21-23 NIEPARZYSTE,11 LISTOPADA, GEN. STEFANA GROTA ROWECKIEGO, INWALIDÓW, LUBIEJEWSKA 2A-2D PARZYSTE, 6A, PL. KSIĘŻNEJ ANNAY MAZOWIECKIEJ, POCZTOWA
Obwód nr 9, Zespół Szkół Publicznych Nr 2 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Szkoły Podchorążych Piechoty 1:
ALIBABY, ARTYLERYJSKA, BAGIŃSKA, BAJKOWA, BAŻANTOWA, DIAMENTOWA, FERDYNANDA RUSZCZYCA, FIOŁKOWA, GEN. WŁADYSŁAWA SIKORSKIEGO 47-79 NIEPARZYSTE; 80-999, JÓEZFA BEMA, KAMERALNA, KADETÓW, LEGIONOWA, SAPERSKA, UŁANÓW, WALECZNA,WRONIABIAŁA, BOROWA, FABRYCZNA, GEN MARIANA KUKIELA, KOLEJOWA, LUBIEJEWSKA OD 95 DO KOŃCA, ŁĄCZNA, MJR ANTONIEGO MIESZEWSKIEGO, OFICERSKA, PŁK ALEKSANDRA HERTELA, PŁK JANA RZEPECKIEGO, PŁK MARIANA RAGANOWICZA, SPOKOJNA, STACYJNA, STRZELECKA, SZKOŁY PODCHORĄZYCH PIECHOTY, WĄSKA, WESOŁA, ŻALE, ZWIROWA

Obwód nr 10, Szkoła Podstawowa nr 3 07-300 Ostrów Mazowiecka Widnichowska 4:
ARMII KRAJOWEJ OD 4 DO KOŃCA-PARZYSTE, LIPOWA, WIDNICHOWSKA OD 22B DO KOŃCANOWA STEFANA SUDOŁA, WIDNICHOWSKA 3A, 5A-21

Obwód nr 11, Szkoła Podstawowa nr 3 07-300 Ostrów Mazowiecka Widnichowska 4
1000 LECIA, ANDRZEJA KMICICA,BOHATERÓW PECYNKI, BOJ. O WOLNOŚĆ I DEMOKRACJĘ, DR. EUGENIUSZA RYTLA, EMILII PLATER, GABRIELI ZAPOLSKIEJ, HENRYKA SIENKIEWICZA, JANA ZAKRZEWSKIEGO, IGNACEGO KRASZEWSKIEGO, KOLARSKA, KWIATÓW POLSKICH, MARII KONOPNICKIEJ, PIEKNA, ROAMNA RUBINKOWSKIEGO, SPORTOWA, STEFANA ŻEROMSKIEGO, SZKOLNA, TECHNIKÓW, TĘCZOWA, WLADYSŁAWA REYMONTA, WÓJTOWSKAALFREDA WIECZORAK, ANTONIEGO BAŁDYGI, BIELSKA, BURSZTYNOPWA, CYPRYSOWA, JANA HARUSEWICZA, JANA RADWAŃSKIEGO, JODŁOWA, KASZTANOWA, KONWALIOWA, KSAWEREGO TACZANOWSKIEGO, LAZUROWA, LEONA SUROWSKIEGO,MAŁKIŃSKA, MODRA, MODRZEWIOWA, POZIOMKOWA, STANISŁAWA DUBOISA 16-18 PARZYSTE, DO 23 DO KOŃCA,SZPITALNA, TADEUSZA KOLASIŃSKIEGO, WSPÓLNA, ZAWISZY, ZDROJOWA

Obwód nr 12, Liceum Ogólnokształcace 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Kościuszki 36
TADEUSZA KOŚCIUSZKI 40-50 PARZYSETKAZIMIERZA WARCHALSKIEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI 36-38D PARZYSTE, WIDNICHOWSKA 1-3,5

Obwód nr 13, Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej 07-300 Ostrów Mazowiecka Duboisa 68
obwód zamknięty

polecane: Flesz - e-papieros zagraża zdrowiu

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3