Lech Poznań - Inter Baku. Rzuty karne i strzał Kotorowskiego (wideo)

oprac. online
Lech Poznań Inter Baku. Bohaterem meczu został bramkarz Krzysztof Kotorowski, najpierw obronił dwa karne, a potem strzelił decydującego gola. Fot. youtube.com
Tego nikt się nie spodziewał - po 90 minutach rewanżowego meczu z mistrzem Azerbejdżanu Kolejorz stracił zaliczkę sprzed tygodnia i przegrywał 0:1. Rozstrzygnięcia nie przyniosła dogrywka i dopiero rzuty karne musiały wyłonić rywala Sparty Praga.

W rewanżowym spotkaniu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów piłkarze poznańskiego Lecha zmarnowali wiele dogodnych sytuacji bramkowych, dali się zaskoczyć przeciwnikowi, ale awansowali do kolejnego etapu rywalizacji.

O awansie Lecha Poznań zadecydowały dramatyczne rzuty karne.

W następnej rundzie Lech Poznań zmierzy się z czeską Spartą.