KS CK Troszyn w przewadze nie zdobył Kuczborka

Redakcja
Piłkarze z Troszyna po dwóch kolejkach mają na koncie cztery punkty.
Piłkarze z Troszyna po dwóch kolejkach mają na koncie cztery punkty. A. Dobkowski
Punkt w wyjazdowym starciu 2. kolejki ligi okręgowej wywalczyli piłkarze KS CK Troszyn. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego zremisowali z Borutą Kuczbork 2:2.

Już po niespełna kwadransie gry troszyński klub mógł cieszyć się z prowadzenia. Przed polem karnym Sebastiana Rudzińskiego w sytuacji sam na sam sfaulował golkiper gospodarzy Dawid Zieliński i otrzymał za zagranie czerwoną kartkę. W efekcie przed większą część spotkania podopieczni trenera Łukasza Bałazego grali z przewagę jednego zawodnika. Mimo to pierwsze trafienie na koncie gospodarzy zapisał Patryk Wierzbicki i do przerwy to gospodarze prowadzili 1:0.

KS CK Troszyn wyrównał w 75. minucie meczu za sprawą Sebastiana Rudzińskiego, a dziesięć minut później strzelił drugiego gola za sprawą Kamila Grochockiego. Gospodarze walczyli jednak do końca o korzystny wynik i wyrównali po trafieniu Macieja Watkowskiego. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

W kolejnym spotkaniu 3. kolejki ligi okręgowej rywalem KS CK Troszyn będzie Tęcza Ojrzeń. Mecz został zaplanowany na środę, 26 sierpnia na godz. 17.30. Podopieczni trenera Łukasza Bałazego po raz pierwszy zaprezentują się w obecnym sezonie przed własną publicznością.

Boruta Kuczbork - KS CK Troszyn 2:2 (1:0)

Bramki: Wierzbicki 27., Watkowski 88. - Rudziński 75., Grochocki 85.

Troszyn: Florczykowski - Długokęcki, Grochocki, Sakowski, Dzwonkowski - Kuliś, Bałas, Gutowski, Rudziński - Grabowski, Dąbrowski