Krystian Śladewski czeka na głosy Czytelników

Krystian Śladewski to utalentowany zawodnik Academia Gorila.
Krystian Śladewski to utalentowany zawodnik Academia Gorila. A. Dobkowski
Krystian Śladewski swoją przygodę z Brazylijskim Ju Jitsu rozpoczął w 2014 roku w Academia Gorila i od raz stanął na najniższym stopniu podium.

To potwierdziło, że ma talent i zmotywowało go do jeszcze cięższej pracy nad sobą. Nie zwalniając tempa na Pucharze Polski BJJ 2015 też stanął na trzecim stopniu podium. To zmotywowało zawodnika do jeszcze dalszej ciężkiej pracy na treningach. W Octopus BJJ Cup wywalczył brązowy medal, a świetny sezon zakończył w listopadzie, zdobywając tytuł mistrza Polski. Zwieńczeniem sukcesów Krystiana jest nominacja na niebieski pas z rąk głównego trenera Academia Gorila Jędrzeja Loski.

Aby zagłosować na Krystiana Śladewskiego (Acdemia Gorila Ostrów Mazowiecka) wyślij sms o treści tosport.5 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)