Korona sparowała z Nadnarwianką. Przesądzili wychowankowie! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Korona Ostrołęka pokonała Nadnarwiankę Pułtusk 2:0 w sparingu rozegranym na stadionie przy ul. Witosa w Ostrołęce. Znakomicie zagrali szczególnie wychowankowie ostrołęckiej drużyny. Popłoch w szeregach przeciwników siały dośrodkowania Artura Muchina, dwukrotnie udało się zamienić je na bramki.

Pierwsza bramka padła już w 9. minucie meczu. Muchin dośrodkował z prawej strony, a piłkę do siatki posłał Maciej Staszczuk. Kolejne dośrodkowanie Muchina efekt bramkowy przyniosło w 43. minucie, tym razem gola strzelił Bartosz Gąska. Można więc powiedzieć, że trio wychowanków Korony dało zwycięstwo żółto-niebieskim.

Kolejny sparing Korony już w najbliższą sobotę, rywalem na stadionie przy Witosa będzie Znicz Biała Piska. Początek meczu o godz. 14.00.

Korona zagrała w składzie: Łyziński - Borkowski, Jastrzębski, Karczewski, Drozdowski, Strzeżysz, Gąska, Muchin, Skorupka, Staszczuk, Dzwonkowski. Zagrali również: Fuksiński - Kowalczyk, Buchalski, Macioch, Dasiak, Kiernozek.