Korona rozstrzelała w sparingu Świt Baranowo

Piłkarze Korony w rundzie wiosennej będą walczyć o awans do IV ligi mazowieckiej. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony w kolejnym spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Witosa pokonali Świt Baranowo 10:0.

Do przerwy podopieczni trenera Michała Robaszkiewicza i Andrzeja Łyzińskiego prowadzili 3:0. Cztery bramki w czwartkowym starciu zapisał na koncie żółto-niebieskich Michał Nosek. Po dwa gole strzelili Piotr Kisiel i testowany Krzysztof Szymański. Po trafieniu rywalom zadali Adrian Gwiazda i Karol Macioch.

Kolejnym sparingowym rywalem ostrołęckiej Korony będzie MKS Ciechanów. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 31 stycznia na godz. 16.00.

Korona Ostrołęka - Świt Baranowo 10:0 (3:0)
Bramki: Kisiel 2, A. Gwiazda, Nosek 4, K. Szymański 2, Macioch

Korona (pierwsza połowa): Aptacy - M. Szymański, Jastrzębski, Kaczyński, Głażewski - Dzbeński, Trzciński, P. Kamionowski, Kisiel, Muchin - A. Gwiazda

Korona (druga połowa): Szczechowiak - Ludwiczak, Karczewski, Brewczyński, Augustyniak - Szurnicki (67. Giers), Staszczuk, Waś, Macioch, K. Szymański - Nosek