Korona podniosła się z kolan (zdjęcia, wideo)

Grający trener Tomasz Słowik pojawił się na placu gry w ostatnich minutach meczu. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD wreszcie rozegrali dobre spotkanie na miarę swoich możliwości i pokonali w spotkaniu przed własną publicznością MKS Mława 2:0.

Korona HiD - MKS Mława

Podopieczni Tomasza Słowika od początku spotkania mieli zdecydowanie więcej z gry od swoich rywali. Stwarzali groźne sytuacje strzeleckie, ale do siatki rywali trafili dopiero tuż przed przerwą. Świetną indywidualną akcją popisał się Mariusz Nadrowski pokonując golkipera gości strzałem z dystansu.

Po zmianie stron gospodarze oddali inicjatywę rywalowi i starali się grać kontratakiem. Sporo pracy w tym okresie gry miał Sebastian Szczechowiak, ale stanął na wysokości zadania i kilka razy popisał się dobrymi interwencjami. W ostatnim kwadransie gry to podopieczni Tomasza Słowika pokusili się o strzeloniej drugiej bramki, a tym razem w polu karnym piłka trafiła do najlepiej ustawionego Piotra Bałasa, który pewnym strzałem skierował futbolówkę do bramki rywali.

W efekcie Korona HiD zdobyła drugi w tej rundzie komplet punktów i może z większym optymizmem spojrzeć na ligowy byt w tym sezonie, chociaż wciąż plasuje się w strefie spadkowej.

Korona HiD Ostrołęka - MKS Mława 2:0 (1:0)
Bramki: Nadrowski 45. Bałas 75.

Korona HiD: Szczechowiak - Milewski, Pełtak, Manowski - Nadrowski (86. Słowik), Sokół, Rychlik, Dzieruk (67. Bałas), Jóźwiak, Wargulewski (89. Nosek) - Kubat (77. Wiliński)