Korona na remis z czwartoligowym Zniczem Biała Piska

Korona szlifuje formę przed startem ligi okręgowej
Korona szlifuje formę przed startem ligi okręgowej Arkadiusz Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony w sobotnim wyjazdowym spotkaniu sparingowym zremisowali ze Zniczem Biała Piska 1:1.

Prowadzenie w 44. minucie spotkania w Łomży objeli gospodarze za sprawą Pawła Dymińskiego. Korona wyrównała po trafieniu Jakuba Laski w 65. minucie gry. Ostatecznie spotkanie stojące na dobrym poziomie zakończyło się remisem.

- Jestem zadowolony z postawy zespołu i widać, że forma chłopaków zwyżkuje - podkreśla trener Korony Marcin Truszkowski. - Brakuje jeszcze szybkości, ale z pewnością to przyjdzie w najbliższych dwóch tygodniach i na inaugurację sezonu w Bieżuniu będziemy gotowi.

Ostatni sprawdzian Korona zaliczy w sobotę, 6 sierpnia. W wyjazdowym meczu rywalem będzie Wissa Szczuczyn. Inauguracyjny mecz nowego sezonu żółto-niebieskich czeka w Bieżuniu, w sobotę, 13 sierpnia.

Znicz Biała Piska - Korona Ostrołęka 1:1 (1:0)
Bramki: Dymiński 44. - Laska 65.

Korona: Szczechowiak - Buchalski, Jastrzębski, Skarzyński, Skorupka - Strzeżysz, Górski - Dzbeński, Drężewski, Nosek - Staszczuk oraz Laska, Kowalczyk, Zięba, Śnietka