Korona lepsza od Ostrovi na Witosa

Michał Rychlik był bliski wpisania się na listę strzelców.
Michał Rychlik był bliski wpisania się na listę strzelców. Fot. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony HiD pokonali w sobotnie popołudnie w meczu przed własną publicznością Ostrovię Ostrów Mazowiecka 2:1.

Pierwsze trafienie na stadionie przy ulicy Witosa kibice obejrzeli w dwudziestej minucie gry, kiedy to dokładne podanie od Piotra Kubata na bramkę zamienił Cezary Stachowicz. Niespełna dziewięć minut później było już 2:0, a tym razem autora pierwszej bramki dobrze obsłużył Szymon Nowak i podopieczni Tomasza Słowika prowadzili już 2:0. W kolejnych minutach meczu Korona przeważała, ale do przerwy wynik nie uległ już zmianie. Dla piłkarzy Ostrovi było to pierwsze spotkanie ligowe pod wodzą nowego trenera Henryka Wilczewskiego. Po przerwie goście z większym animuszem przystąpili do rywalizacji, co skutkowało bramką strzeloną przez niezawodnego Tomasza Rępę. Swoje okazje w tym spotkaniu mieli także jeszcze piłkarze Korony, ale piłka po strzałach Michała Rychlika i Mariusza Nadrowskiego trafiała w poprzeczkę. Ostatecznie na stadionie przy ulicy Witosa Korona HiD pokonała Ostrovię 2:1, a goście kończyli mecz w dziesiątkę, bowiem plac gry opuścił ukarany czerwoną kartką Kamil Wojdak.

Korona HiD Ostrołęka - Ostrovia Ostrów Maz. 2:1 (2:0)
Bramki: Stachowicz 20. 29. - Rępa 55.

Korona HiD: Szczechowiak - Jędrzejczyk, Ostaszewski, Rupacz (59. Kowalczyk) - Nowak (70. Obuchowicz), Manowski (54. Bałas), Rychlik, Gontarz, Nadrowski - Stachowicz (79. Wiliński), Kubat