Korona lepsza od Orzyca. Zobacz zdjęcia i wideo

Paweł Dzbeński zdobył pierwszą bramkę dla ostrołęckiej Korony.
Paweł Dzbeński zdobył pierwszą bramkę dla ostrołęckiej Korony. A. Dobkowski
Piłkarze ostrołęckiej Korony w spotkaniu 29. kolejki rozgrywek ligi okręgowej pokonali przed własną publicznością Orzyca Chorzele 2:1.

Korona Ostrołęka - Orzyc Chorzele

Podopieczni trenera Łukasza Załęskiego mogli objąć szybkie prowadzenie, ale piłka po strzale Michała Noska trafiła w słupek. W 10. minucie meczu goście po szybkiej i skutecznej kontrze zdobyli pierwszą bramkę, a jej autorem okazał się Kacper Rejs. Gospodarze odpowiedzieli z kolei w 31. minucie gry, a bramkę zdobył Paweł Dzbeński.

W drugiej połowie meczu na listę strzelców wpisał się jeszcze Piotr Kamionowski i ostatecznie to gospodarze cieszyli się z kompletu punktów. W ostatnim starciu podopieczni trenera Łukasza Załęskiego zmierzą się z Rzekunianką Rzekuń. Początek konfrontacji w środę, 17 czerwca o godz. 17.00.

Korona Ostrołęka - Orzyc Chorzele 2:1 (1:1)
Bramki: Dzbeński 31. P. Kamionowski 61. - Rejs 10.

Korona: Łyziński - Kisiel, Manowski (46. Waś), Jastrzębski, Głażewski - Staszczuk, Lelujka (81. Parzych), P. Kamionowski (81. Dąbrowski), Majewski, Dzbeński, Nosek

Obejrzyj fragmenty konfrontacji na stadionie przy ulicy Partyzantów w Wojciechowicach